| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C4.4-O Άμεση Έγχυση |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTPC44O001A, CTPC44O002B, 240-7194, 2584946, 390-0341, 3681E074 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C6.4 (Άμεση ένεση) |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTPC64001A, CTPC64002B, 295-9966, 320-4439, 3204439, 420-7593 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Μάρκα | Γιανμάρ |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Yanmar 4TNE98 4TNE94 |
| Εφαρμογή | Yanmar 4TNE98 4TNE94 Ηλεκτροκίνητοι εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα |
| Πρότυπο ποιότητας | Πρότυπο OEM (Αντιστοιχεί με τις αρχικές προδιαγραφές Kubota) |
| Εγγύηση | 6 μήνες εγγύηση |
| Συμβατό μοντέλο κινητήρα | Ντουζάν D1146 |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | Ντουζάν D1146 |
| Τύπος κιτ | Πλήρες κιτ ανακατασκευής γενικής επισκευής κινητήρα |
| βασικά στοιχεία | Φλάντζες + Έμβολα + Ρουλεμάν + Βαλβίδες + Επενδύσεις κυλίνδρων |
| Υλικό πρότυπο | OEM-Matched Alloy Steel / Non-Asbestos / Tungsten Carbide |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP 3126 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | ΟΕ 2223909/7W6552 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP 3406 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTP3406082B, CTP3406028A, CTP3406051C, CTP3406022A, 2D5383, 3E7491 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατό μοντέλο κινητήρα | Doosan [DL06] / [DL06K] (Inline 6-κύλινδρος ντίζελ) |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | DL06 |
| Τύπος κιτ | Πλήρες κιτ ανακατασκευής γενικής επισκευής κινητήρα |
| βασικά στοιχεία | Φλάντζες + Έμβολα + Ρουλεμάν + Βαλβίδες + Επενδύσεις κυλίνδρων |
| Υλικό πρότυπο | OEM-Matched Alloy Steel / Non-Asbestos / Tungsten Carbide |
| Τύπος προϊόντος | Φλάντζα κεφαλής για κινητήρα Cum mins QSX15 |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Cum mins QSX15 |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Komatsu PC400-8/PC450-8, κολόνα Cater 345D/349D, VLV EC480D |
| Αριθμοί ΟΕ | 4926316, 4299098, 3685834, 4059350 |
| Υλικό | Χάλυβας πολλαπλών στρώσεων MLX με επίστρωση Viton |
| Μάρκα | Kubota |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας Kubota D902 |
| Εφαρμογή | Kubota D902 Εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα |
| Πρότυπο ποιότητας | Πρότυπο OEM (Αντιστοιχεί με τις αρχικές προδιαγραφές Kubota) |
| Εγγύηση | 6 μήνες εγγύηση |
| Τύπος προϊόντος | Φλάντζα κεφαλής για κινητήρα Cum mins ISB4.5 |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Cum mins ISB4.5 |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Komatsu PC160-8, Hitachi ZX160, Hyundai R160-9 |
| Αριθμοί ΟΕ | 4946620, 2830707, 3921393 |
| Υλικό | Χάλυβας πολλαπλών στρώσεων MLX με επίστρωση Viton |