Κιτ φλάντζας κεφαλής αντικατάστασης Premium OEM σχεδιασμένο ειδικά για κινητήρες diesel Yanmar 4D82, συμπεριλαμβανομένης της παραλλαγής 4D82E. Αυτό το κιτ υψηλής ποιότητας διασφαλίζει βέλτιστη απόδοση και αξιοπιστία για μίνι εκσκαφείς σε απαιτητικά περιβάλλοντα κατασκευών.
| Όνομα προϊόντος | Κιτ φλάντζας κεφαλής 4D82 |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα | YANMAR |
| Μοντέλο κινητήρα | 4D82, 4D82E |
| Αριθμός ανταλλακτικού OEM | 729488-92600 (συμβατό με 72948892600) |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι πολλαπλών στρώσεων (MLS) - υψηλής αντοχής, ανθεκτικό στη διάβρωση, ανθεκτικό στη θερμότητα |
| Διαστάσεις | Μέγεθος κυλίνδρου: 81,8 mm, Πάχος: 1,8 mm |
| Εφαρμογή | Μίνι εκσκαφείς Bob cat 331, Yanmar VIO82 |
| Μέγιστη θερμοκρασία | Έως 450°C |
| Μέγιστη πίεση | Έως 6,0 MPa |
| Βάρος | 1,2-1,9 kg |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| MOQ | 1 σετ |
| Χρόνος παράδοσης | 3-7 εργάσιμες ημέρες |
| Πιστοποίηση | ISO 9001/TS 16949 |
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή ανταλλακτικών κινητήρων εκσκαφέων Yanmar, παρέχουμε κιτ φλάντζας κεφαλής από ανοξείδωτο ατσάλι πολλαπλών στρώσεων υψηλής ποιότητας που ελέγχονται αυστηρά για να πληρούν τα πρότυπα OEM. Τα προϊόντα μας εξασφαλίζουν σταθερή απόδοση σε βαριές συνθήκες εργασίας και προσφέρουν τέλεια συμβατότητα με κινητήρες 4D82 και 4D82E.
Η απευθείας προμήθεια από το εργοστάσιο εξαλείφει τους ενδιάμεσους, παρέχοντας ανταγωνιστικές τιμές. Υποστηρίζουμε την προσαρμογή OEM με μικρές ελάχιστες ποσότητες παραγγελίας και γρήγορη παγκόσμια παράδοση. Η επαγγελματική μας ομάδα μετά την πώληση παρέχει έγκαιρη υποστήριξη για τυχόν προβλήματα προϊόντων, εξασφαλίζοντας μια εμπειρία αγοράς χωρίς ανησυχίες.