| Merk | Kubota |
|---|---|
| Producttype | Kubota V3307 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Kubota V3307 aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (D04 enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi D04 graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (4D34 metaal enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi 4D34 metalen graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (6D14-T enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi 6D14-T graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Productmodel | VLV D7D Asbest motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 15011483, 20412597, 20725316, 02937629, VOE15011483 |
| Passende motor | VLV D7D 7,1 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR graafmachine, door D7D aangedreven laders en graders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Productmodel | VLV F3L2011 Pakkingset voor motorrevisie |
|---|---|
| OE-nummer | 02931743, 02931434, 02928844, VOE02931743, VOE02931434 |
| Passende motor | VLV F3L2011 2,3 liter 3-cilinder dieselmotor met natuurlijke aanzuiging |
| Sollicitatie | VLV EC15C/EC17C/EC18C minigraafmachine, compacte uitrusting met F3L2011-aandrijving |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 |
| Productmodel | D4D Asbest motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 02931738, 11716555, 10191, 02937589, 02931663 |
| Passende motor | VLV D4D-dieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC140B/EC135B graafmachine, door D4D aangedreven laders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Productmodel | VLV D8K metalen motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Passende motor | VLV D8K 7,7L/7,8L 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC350D/EC380D/EC300D graafmachine, door D8K aangedreven laders en dumpers |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 en TS16949 gecertificeerd |
| Merk | Kubota |
|---|---|
| Producttype | Kubota V2607 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Kubota V2607 aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Motormodel montage | Isuzu 4BD1 (asbestmateriaal) |
|---|---|
| Producttype | Isuzu 4BD1 (asbestmateriaal) graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |