| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C-9 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC9001A, CTPC9002A, CTPC9003A, CTPC9004A, CTPC9005A, 2974841, 5595528, 4243549 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C4.4-N (elektrische injectie) |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC44N001A, CTPC44N002B, 240-7194, 2584946, 390-0341, 3681E074 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C4.4-O directe injectie |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC44O001A, CTPC44O002B, 240-7194, 2584946, 390-0341, 3681E074 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C6.4 (directe injectie) |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC64001A, CTPC64002B, 295-9966, 320-4439, 3204439, 420-7593 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Merk | Yanmar |
|---|---|
| Producttype | Yanmar 4TNE98 4TNE94 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Yanmar 4TNE98 4TNE94 Aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Compatibel motormodel | Doosan D1146 |
|---|---|
| Motormodel | Doosan D1146 |
| Kittype | Volledige revisiekit voor motorrevisie |
| kerncomponenten | Pakkingen + Zuigers + Lagers + Kleppen + Cilindervoeringen |
| Materiële standaard | OEM-gematcht gelegeerd staal / niet-asbest / wolfraamcarbide |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP 3126 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | OE-2223909/7W6552 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP 3306-N |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 1118015, 7E6167, 7W7546, CTP3306010A, CTP3306012C |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP 3406 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTP3406082B, CTP3406028A, CTP3406051C, CTP3406022A, 2D5383, 3E7491 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibel motormodel | Doosan [DL06] / [DL06K] (6-cilinder lijndiesel) |
|---|---|
| Motormodel | DL06 |
| Kittype | Volledige revisiekit voor motorrevisie |
| kerncomponenten | Pakkingen + Zuigers + Lagers + Kleppen + Cilindervoeringen |
| Materiële standaard | OEM-gematcht gelegeerd staal / niet-asbest / wolfraamcarbide |