| Compatibel motormodel | Doosan DB58 |
|---|---|
| Motormodel | Doosan DB58 |
| Kittype | Volledige revisiekit voor motorrevisie |
| kerncomponenten | Pakkingen + Zuigers + Lagers + Kleppen + Cilindervoeringen |
| Materiële standaard | OEM-gematcht gelegeerd staal / niet-asbest / wolfraamcarbide |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C3.3 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC33001A, CTPC33002B, 520-8292, B291-8885, 447-8572 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (4D31 enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi 4D31 graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Merk | Kubota |
|---|---|
| Producttype | Kubota V1505 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Kubota V1505 aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Merk | Kubota |
|---|---|
| Producttype | Kubota V1503 pakkingset |
| Sollicitatie | Kubota V1503 Graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Merk | Yanmar |
|---|---|
| Producttype | Yanmar 3TNV74 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Yanmar 3TNV74 aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C-9 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC9001A, CTPC9002A, CTPC9003A, CTPC9004A, CTPC9005A, 2974841, 5595528, 4243549 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C1.1 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC11001A, 2664325, 7X2521, CTPC11002B, CTPC11003C |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C4.4-O directe injectie |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC44O001A, CTPC44O002B, 240-7194, 2584946, 390-0341, 3681E074 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Merk | Kubota |
|---|---|
| Producttype | Kubota Z602 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Kubota Z602 aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |