| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Liebherr D934 (Μεταλλικό MLS/Ελαστομερές |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Liebherr D934, D936 Inline 4-κύλινδρος κινητήρας ντίζελ (7,0L, 122mm×150mm) |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Liebherr R934C, R916, R926, R944C |
| Αριθμοί ΟΕ | 10135885, 10125000, 9274974, 10120844 |
| Υλικό | Μεταλλικό MLS (Πολλαπλών Επιστρώσεων Χάλυβας), Ελαστομερές Ανθεκτικό στο Λάδι, Αντιδιαβρωτική Επικάλ |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Liebherr D944 (Μεταλλικό MLS/Ελαστομερές |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Liebherr D944, D934 A7 Inline 4-κύλινδρος κινητήρας ντίζελ (8,0L, 130mm×150mm) |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Liebherr R944C, R934, R945, R914C |
| Αριθμοί ΟΕ | 10118621, 10133667, 12832185, 10135434 |
| Υλικό | Μεταλλικό MLS (Πολλαπλών Επιστρώσεων Χάλυβας), Ελαστομερές Ανθεκτικό στο Λάδι, Αντιδιαβρωτική Επικάλ |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Mitsubishi S4L/S4L2 (Επιλογές πολλαπλών |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Mitsubishi S4L 1.5L, S4L2 1.758L εν σειρά 4-κύλινδρος ατμοσφαιρικός υγρόψυκτος κινητήρας ντίζελ |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Vol vo EC35, Hitachi HR3.7, Kobelco SK30SR; Περονοφόρα TCM, Σετ γεννητριών Mitsubishi |
| Αριθμοί ΟΕ | 31A9400081, 31A0133300, 31A9406040, 31A04-33202, 31A32-01200, MD115472 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή και επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Μεταλλικό κιτ φλάντζας πλήρους επισκευής κινητήρα για κινητήρα Hino J05E |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Hino J05E, J05E-TG 5.123L 4-κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας diesel |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Kobelco SK200-8, SK210-8, SK250-8, SK260-8; New Holland E215B, E235BSR |
| Αριθμοί ΟΕ | 11115-2780, 11115-E0150, 11115-2900A, S1111-52900, 11115-E0120 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας πλήρους επισκευής κινητήρα για κινητήρα Hino P11C (επιλογές μετάλλου/μη αμιάντου) |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Hino P11C, P11C-T, P11C-UB, P11CT, P11C-TE 10,52L Inline 6-κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος Intercooled |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Kobelco SK460-8, SK485-8, SK485-9, SK485LC-9; New Holland E485B |
| Αριθμοί ΟΕ | 11115-2741, 11115-2810, 11115-1062, 04010-0359, 11115-2870A |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας πλήρους επισκευής κινητήρα για κινητήρα Mitsubishi S3Q2/S3Q2-T (Επιλογές πολλαπλών υλικ |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Mitsubishi S3Q2, S3Q2-T 1.879L Ενσωματωμένος 3κύλινδρος υδρόψυκτος κινητήρας ντίζελ |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Πυλώνα Cater 303C CR, 303.5C CR, 303.5D, 303.5D CR; Μίνι εκσκαφείς Terex Schaeff |
| Αριθμοί ΟΕ | 31C9430011, 31C94-35011, 31C9430010, 31C94-35010, 31B01-23200, 31B94-01090 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή και επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Mitsubishi S4E (Επιλογές πολλαπλών υλικώ |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Mitsubishi S4E 2.61L 4-κύλινδρος φυσικώς αναρροφούμενος, υγρόψυκτος κινητήρας ντίζελ άμεσου ψεκασμού |
| Μοντέλα εκσκαφέων | κολόνα Cater 320, 320B, 320L, 320BL; Περονοφόρα Mitsubishi FD20, FD25, FD30 |
| Αριθμοί ΟΕ | 34494-00051, 34694-00053, 34401-03100, 34401-13101, 34494-01031 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή και επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Mitsubishi S4E2 (Επιλογές πολλαπλών υλικ |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Mitsubishi S4E2 2.8L Inline 4-κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος υγρόψυκτος κινητήρας ντίζελ άμεσου ψεκασ |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Πυλώνα Cater 320C, 320D, 323D, 320DL, 323DL; Mitsubishi FD30, FD35 περονοφόρα |
| Αριθμοί ΟΕ | 3449400060, 3469400065, 3449400051, 3469400053, 3440103102, 3449401032 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή και επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Mitsubishi S4Q2 (Επιλογές πολλαπλών υλικ |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Mitsubishi S4Q2 3.331L Inline 4-κύλινδρος φυσικού αερόψυκτου πετρελαιοκινητήρα άμεσου ψεκασμού |
| Μοντέλα εκσκαφέων | κολόνα Cater 304CR, 304C CR, 305C CR; Περονοφόρα κολόνα Cater DP15, DP18 |
| Αριθμοί ΟΕ | 32C9400051, 31B94-30033, 32C01-12100, HFM6460, 32C9400050, 31B9430030 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή και επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρης επισκευή κινητήρα Κιτ φλάντζας αμιάντου για κινητήρα Mitsubishi S6S |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Mitsubishi S6S 5.65L 6κύλινδρος υδρόψυκτος κινητήρας ντίζελ (φυσική αναρρόφηση/υπερτροφοδοτούμενος, |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Pillar Cater 315, 315C, 315C L, 317B, 318B (Παλαιότερα μοντέλα) |
| Αριθμοί ΟΕ | 32B9400010, 32B9410010, 32B9400011, 32B0112100, 32B0112101, 32B0112102 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή και επισκευή |