Αυτό το μεταλλικό κιτ φλάντζας κυλινδροκεφαλής είναι σχεδιασμένο για κινητήρες diesel Yanmar 3TNV88 (συμπεριλαμβανομένων των παραλλαγών 3TNE88, 3TNV88F) και συμβατό με κινητήρες Komatsu 3D88E. Κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό πολλαπλών στρώσεων υψηλής αντοχής (MLS), προσφέρει ανώτερη απόδοση στεγανοποίησης σε απαιτητικά περιβάλλοντα κατασκευών.
| Όνομα Προϊόντος | Κιτ Μεταλλικής Φλάντζας Κυλινδροκεφαλής 3TNV88 |
|---|---|
| Μάρκα Κινητήρα | Yanmar (συμβατό με κινητήρα Komatsu 3D88E) |
| Μοντέλο Κινητήρα | 3TNV88, 3TNE88, 3TNV88F, 3TNV88-BDCR, Komatsu 3D88E |
| Αριθμός Εξαρτήματος OEM | 129001-01340 |
| Υλικό | Μεταλλικό πολλαπλών στρώσεων (MLS), υψηλής αντοχής, ανθεκτικό στη διάβρωση, ανθεκτικό στη θερμότητα |
| Διαστάσεις | Μέγεθος Κυλίνδρου: 88mm, Διαδρομή: 90mm, Κυβισμός: 1.642L, Πάχος: 1.80mm |
| Εφαρμογή | Komatsu PC30MR, PC35R; Yanmar VIO30, VIO35; Case CX31, CX36; Takeuchi TB135 Mini Excavators |
| Μέγιστη Θερμοκρασία | Έως 450°C |
| Μέγιστη Πίεση | Έως 6,0 MPa |
| Βάρος | 1,1-1,8 kg |
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή ανταλλακτικών κινητήρων εκσκαφέων Yanmar, παρέχουμε κιτ φλάντζας κυλινδροκεφαλής από μεταλλικό υλικό πολλαπλών στρώσεων υψηλής ποιότητας, τα οποία ελέγχονται αυστηρά για να πληρούν τα πρότυπα OEM. Η απευθείας προμήθεια από το εργοστάσιο εξαλείφει τους ενδιάμεσους, προσφέροντας ανταγωνιστικές τιμές διατηρώντας παράλληλα ανώτερη ποιότητα. Η επαγγελματική υποστήριξη μετά την πώληση διασφαλίζει μια εμπειρία αγοράς χωρίς ανησυχίες.