| سازگاری مدل موتور | C18 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 227-1204، 2271204، CTPC18001B، CTPC18010C، 3196715 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| اتصالات مدل موتور | ISUZU 6UZ1 |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی ایسوزو 6UZ1 |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| تایپ کنید | مجموعه تعمیرات اساسی |
|---|---|
| مدل موتور | DC13 |
| شماره اصلی | 65.02501-0715 1783535 |
| گارانتی | 6 ماه |
| نام تجاری | BOT |
| اتصالات مدل موتور | Cum mins NT855 K2 |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی Cum mins NT855 K2 |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور برای موتور میتسوبیشی S4E2 (گزینه های چند ماده ای) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 4 سیلندر خطی 4 سیلندر 2.8 لیتری میتسوبیشی S4E2 با تزریق مستقیم مایع خنکشونده |
| مدلهای بیل مکانیکی | کاتر پیلار 320C, 320D, 323D, 320DL, 323DL; لیفتراک میتسوبیشی FD30، FD35 |
| شماره های OE | 3449400060, 3469400065, 3449400051, 3469400053, 3440103102, 3449401032 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی و تعمیر موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور کامل فلزی برای موتور هینو J05E |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 4 سیلندر توربوشارژ هینو J05E، J05E-TG 5.123L |
| مدلهای بیل مکانیکی | Kobelco SK200-8، SK210-8، SK250-8، SK260-8; نیوهلند E215B، E235BSR |
| شماره های OE | 11115-2780، 11115-E0150، 11115-2900A، S1111-52900، 11115-E0120 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور برای موتور Hino P11C (گزینه های فلزی/غیر آزبست) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | هینو P11C، P11C-T، P11C-UB، P11CT، P11C-TE 10.52 لیتری 6 سیلندر خطی موتور دیزلی اینترکول شده توربوشا |
| مدلهای بیل مکانیکی | Kobelco SK460-8, SK485-8, SK485-9, SK485LC-9; نیوهلند E485B |
| شماره های OE | 11115-2741، 11115-2810، 11115-1062، 04010-0359، 11115-2870A |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور کامل آزبست برای موتور هینو J05E |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 4 سیلندر توربوشارژ هینو J05E، J05E-TG 5.123L |
| مدلهای بیل مکانیکی | Kobelco SK200-8، SK210-8، SK250-8، SK260-8; نیوهلند E215B، E235BSR |
| شماره های OE | 11115-2900A, 11115-E0150, 11115-E0120, S1111-52900, 11115-2780 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور کامل فلزی برای موتور هینو J08E |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر خطی هینو J08E، J08ET 7.7 لیتری توربوشارژ |
| مدلهای بیل مکانیکی | Kobelco SK260-8، SK330-8، SK350-8، SK350LC-8 |
| شماره های OE | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور کامل آزبست برای موتور هینو J08E |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر خطی هینو J08E، J08ET 7.7 لیتری توربوشارژ |
| مدلهای بیل مکانیکی | Kobelco SK260-8، SK330-8، SK350-8، SK350LC-8 |
| شماره های OE | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3813, 04010-3820, S2917-81360 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی موتور |