| Ürün Tipi | Hino H07C Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Hino H07C, H07CT 6 Silindirli Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Hitachi EX220-5, EX230-5, EX270-5 |
| OE Numaraları | 04010-0362, 11115-1810, 040100533, 04010-0230, 11115-1802 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu |
| Tip | Tamir Setleri |
|---|---|
| Motor Modeli | 6090 |
| Motor Tipi | Dizel |
| Garanti | 6 Ay |
| makine test raporu | Tedarik edilen |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Ürün Tipi | Yanmar 3TNE82 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Başvuru | Yanmar 3TNE82 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Ürün Tipi | Hino J05E Motor için Asbest Tam Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Hino J05E, J05E-TG 5.123L 4 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Kobelco SK200-8, SK210-8, SK250-8, SK260-8; New Holland E215B, E235BSR |
| OE Numaraları | 11115-2900A, 11115-E0150, 11115-E0120, S1111-52900, 11115-2780 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu |
| Ürün Tipi | Hino J08E Motor için Metal Tam Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Hino J08E, J08ET 7,7 L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| OE Numaraları | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu |
| Ürün Tipi | Hino J08E Motor için Asbest Tam Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Hino J08E, J08ET 7,7 L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| OE Numaraları | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3813, 04010-3820, S2917-81360 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu |
| Ürün Tipi | Mitsubishi S4S Motor için Tam Motor Revizyonu Asbest Conta Kiti |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Mitsubishi S4S 3.331L Sıralı 4 Silindirli Su Soğutmalı Dizel Motor (Doğal Emişli/Turboşarjlı) |
| Ekskavatör Modelleri | Yiyecek sütunu 305.5, 305.5B, 305.5D; PEL İŞ EB706, EB706P; Mitsubishi MS070, MS090; Komatsu PC30, P |
| OE Numaraları | 32A94-00040, 32A94-10040, 32A94-00010, 32A0102204, 32A9400030, HFM6460 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu ve Onarımı, Eski Ek |
| Ürün Tipi | Mitsubishi S6S Motor için Tam Motor Revizyonu Metal Conta Kiti (MLS/Paslanmaz Çelik) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Mitsubishi S6S 5.65L 6 Silindirli Su Soğutmalı Dizel Motor (Doğal Emişli/Turboşarjlı) |
| Ekskavatör Modelleri | Yiyecek sütunu 315, 315C, 315C L, 317B, 318B |
| OE Numaraları | 32B9400010, 32B9410010, 32B9400011, 32B0112100, 32B0112101, 32B0112102 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu ve Onarımı |
| Ürün Tipi | Hino W04D Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Metal/Asbestsiz) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Hino W04D, W04DT 4.009L 4 Silindirli Su Soğutmalı Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Hino Mini Ekskavatör, Komatsu PC120 |
| OE Numaraları | 040100306, 040100341 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu |
| Ürün Tipi | Hino W06D Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Metal/Asbestsiz) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Hino W06D, W06DT, W06E 6,0L 6 Silindirli Su Soğutmalı Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Komatsu PC200, PC220, Hino Ekskavatör |
| OE Numaraları | 040101630, 040101631, 040101632, 040101633, 040101634 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu |