Αυτό το κιτ στεγνώσεων κεφαλής αμιάντου έχει σχεδιαστεί ειδικά για τους ντίζελ κινητήρες Yanmar 3TNV88 (συμπεριλαμβανομένων των παραλλαγών 3TNE88, 3TNV88-BDCR).Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας συμπιεσμένες ίνες αμίαντου με μεταλλική ενσωματωμένη ενίσχυση, παρέχει αξιόπιστες επιδόσεις σφράγισης σε σκληρά οικοδομικά περιβάλλοντα, αντέχοντας θερμοκρασίες έως 350 °C και μέση πίεση έως 3,5 MPa.
| Ονομασία του προϊόντος | 3TNV88 Συσκευή στεγνώσεων κεφαλής από αμίαντο |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα | Γιάνμαρ |
| Μοντέλο κινητήρα | 3TNV88, 3TNE88, 3TNV88-BDCR, 3TNV88-BDSA |
| Αριθμός OEM. | 129001-01340 (συμβατό με το 12900101340) |
| Υλικό | Συμπυκνωμένη ίνα αμίαντου + μεταλλικό ένθετο, θερμική μόνωση, ανθεκτική στη διάβρωση |
| Μέγεθος | Μέγεθος τρύπας: 88mm, πάχος: 1.80mm, ταιριάζει με κινητήρα διακυβέρνησης 1.642L |
| Εφαρμογή | Γιανμάρ VIO30, VIO35, VIO40· Takeuchi TB135, TB138FR· Kato 35VX2, 35N3; Komatsu PC30MR Μίνι Εκσκαφείς |
| Μέγιστη θερμοκρασία | Μέχρι 350 °C |
| Μέγιστη πίεση | Μέχρι 3,5 MPa |
| Βάρος | 10,1-1,8 kg |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Πιστοποίηση | ISO 9001 / TS 16949 |