| اتصالات مدل موتور | یونیورسال برای موتورهای دیزلی میتسوبیشی (8DC9 و غیره) |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی میتسوبیشی 8DC9 |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| سازگاری مدل موتور | CTP C7 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 3259472, 2975350, 3312891, 1334995, CTPC7001A |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| نام تجاری | کوبوتا |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی Kubota V3800 |
| برنامه | بیل مکانیکی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی Kubota V3800 Powered |
| معیار کیفیت | استاندارد OEM (منطبق با مشخصات اصلی Kubota) |
| گارانتی | 6 ماه گارانتی |
| سازگاری مدل موتور | C6.6-N |
|---|---|
| شماره OE اصلی | T416115, 176-3141, CTPC66N001A, CTPC66N002B, 256-7704 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C7.1 تزریق مستقیم |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 359-6616، 3596616، C7.1T، 2975350، CTPC71001A |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C15 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 515-7889، 5157889، 3164810، CTPC15001A، CTPC15002A |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | C18 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 227-1204، 2271204، CTPC18001B، CTPC18010C، 3196715 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C9 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 424-5181، 4245181، 424-3549، 559-5528، CTPC9005A |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| نام تجاری | کوبوتا |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر Kubota D1305 |
| برنامه | بیل مکانیکی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی Kubota D1305 |
| معیار کیفیت | استاندارد OEM (منطبق با مشخصات اصلی Kubota) |
| گارانتی | 6 ماه گارانتی |
| نام تجاری | کوبوتا |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر Kubota D902 |
| برنامه | بیل مکانیکی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی Kubota D902 |
| معیار کیفیت | استاندارد OEM (منطبق با مشخصات اصلی Kubota) |
| گارانتی | 6 ماه گارانتی |