| سازگاری مدل موتور | CTP 3306-0 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTP3306002A، CTP3306002B، CTP3306002C، CTP3306010A |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C2.2 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTPC22001A, CTPC22002B, 2974830, 2974835, 3050788, 3050792 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C4.2 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTPC42001A, CTPC42002B, 296-4784, 2964784, 2964689, 477-1358, 598-5827 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP 3406 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTP3406082B، CTP3406028A، CTP3406051C، CTP3406022A، 2D5383، 3E7491 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C4.4-N (تزریق الکتریکی) |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTPC44N001A، CTPC44N002B، 240-7194، 2584946، 390-0341، 3681E074 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP 3126 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | OE 2223909/7W6552 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C6.4 (تزریق مستقیم) |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTPC64001A، CTPC64002B، 295-9966، 320-4439، 3204439، 420-7593 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی کوماتسو 6D114 EFI |
|---|---|
| برنامه | بیل مکانیکی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی کوماتسو 6D114 EFI |
| پوشش مولفه اصلی | واشر، پیستون، بلبرینگ، آستر، مهر و موم و قطعات شیر |
| درجه مواد | پریمیوم هوی دیوتی (گاسکت های MLS، پیستون های فورج شده، یاتاقان های سه فلزی) |
| سناریوی کاربردی | تعمیرات اساسی موتور، بازسازی کامل، تعمیر و نگهداری بحرانی |
| نام تجاری | یانمار |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی Yanmar 3TNV88 |
| برنامه | بیل مکانیکی برقی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی یانمار 3TNV88 |
| معیار کیفیت | استاندارد OEM (منطبق با مشخصات اصلی Kubota) |
| گارانتی | 6 ماه گارانتی |
| مدل موتور قابل اجرا | KUBOTA D1105 |
|---|---|
| شماره قطعه OEM / مرجع متقابل | 16030-03044 1G065-03044 1G053-03040 16261-03040 |
| شماره مواد سرسیلندر | چدن با عیار بالا (مقاوم در برابر تنش حرارتی و ترک خوردگی) |
| پیکربندی سوپاپ | شیر بالای سر (OHV) با راهنماها و صندلیهای ماشینکاری دقیق |
| نوع احتراق | تزریق مستقیم |