| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C4.2 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC42001A, CTPC42002B, 296-4784, 2964784, 2964689, 477-1358, 598-5827 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP 3406 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTP3406082B, CTP3406028A, CTP3406051C, CTP3406022A, 2D5383, 3E7491 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C4.4-N (Elektrik Enjeksiyonlu) |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC44N001A, CTPC44N002B, 240-7194, 2584946, 390-0341, 3681E074 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP 3126 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | OE 2223909/7W6552 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C6.4 (Doğrudan Enjeksiyon) |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC64001A, CTPC64002B, 295-9966, 320-4439, 3204439, 420-7593 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Ürün Tipi | Nissan ED33 Motor için Silindir Kapağı Conta Takımı (Çoklu Malzeme Seçenekleri) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Nissan ED33 3.3L Sıralı 4 Silindirli Doğal Emişli Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Hitachi EX60-1, EX60G; Nissan Cabstar H40, Sivil |
| OE Numaraları | 11044T9000, 1104401T00, 11044T9001, 11044T9003, 10101T9027, 10101T9025 |
| Malzeme | Çok Katmanlı Çelik (MLS), Paslanmaz Çelik, Grafit, Asbestsiz Kompozit, Korozyon Önleyici/Yağlara Day |
| Ürün Tipi | Komatsu 6D114 EFI Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Başvuru | Komatsu 6D114 EFI Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Temel Bileşen Kapsamı | Contalar, Pistonlar, Rulmanlar, Gömlekler, Contalar ve Valf Parçaları |
| Malzeme Sınıfı | Premium Ağır Hizmet (MLS Contalar, Dövme Pistonlar, Tri-Metal Rulmanlar) |
| Uygulama Senaryosu | Motor Revizyonu, Tam Yeniden İnşa, Kritik Onarım ve Bakım |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Ürün Tipi | Yanmar 3TNV88 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Başvuru | Yanmar 3TNV88 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Uygulanabilir Motor Modeli | KUBOTA D1105 |
|---|---|
| OEM Parça Numarası / Çapraz Referans | 16030-03044 1G065-03044 1G053-03040 16261-03040 |
| Silindir Kafası Malzeme numarası | Yüksek dereceli dökme demir (termal strese ve çatlamaya karşı dayanıklı) |
| Vana Konfigürasyonu | Hassas işlenmiş kılavuzlara ve yuvalara sahip havai valf (OHV) |
| Yanma Tipi | doğrudan enjeksiyon |
| Uygulanabilir Motor Modeli | Kubota D750 |
|---|---|
| OEM Parça Numarası / Çapraz Referans | 15521-03040 15521-03042 15521-03043 |
| Silindir Kafası Malzeme numarası | Yüksek dereceli dökme demir (termal strese ve çatlamaya karşı dayanıklı) |
| Vana Konfigürasyonu | Hassas işlenmiş kılavuzlara ve yuvalara sahip havai valf (OHV) |
| Yanma Tipi | doğrudan enjeksiyon |