| Özellik | Ayrıntılar |
|---|---|
| Marka | Hino |
| Motor modeli | J08E, J08ET (7.7L 6 silindirli turboşarjlı dizel motor) |
| OE numaraları | 11115-2870A, 11115-E0090 (başlıklar 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360) |
| Sıkıştırma kit türü | Tam Motor Tamir Gasketi (Metal Yapı) |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik + Çok Katmanlı Çelik (MLS), 220°C/428°F'ye kadar ısıya dayanıklı |
| Motor Yerleşimi | 7.7L (470 inç küp) |
| Silindreler için delik | 112 mm (4.41 inç) |
| Sertlik | 50A-80A Sahil A (±5A toleransı) |
| Uygulama | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 Ekskavatörler |
| Kalite standardı | ISO 9001, TS 16949 Sertifikalı, OEM Eşdeğer |