| Özellik | Ayrıntılar |
|---|---|
| Marka | Hino |
| Motor modeli | J05E, J05E-TG (5.123L 4 silindirli turboşarjlı dizel motor) |
| OE numaraları | 11115-2900A, 11115-E0150 (başkaları 11115-E0120, S1111-52900, 11115-2780) |
| Sıkıştırma kit türü | Tam Motor Tamir Gasketi (Asbest İnşaatı) |
| Malzeme | Güçlendirilmiş Asbest Kompozit Yaprak (190°C/374°F ısıya dayanıklı) |
| Motor Yerleşimi | 5.123L (312.6 inç küp) |
| Silindreler için delik | 112 mm (4.41 inç) |
| Uygulama | Kobelco SK200-8, SK210-8, SK250-8, SK260-8; New Holland E215B, E235BSR Kazı makineleri |
| Kalite standardı | ISO 9001, TS 16949 Sertifikalı, OEM Eşdeğer |
| Garanti | 12 Aylık |