| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (4D34 asbest, enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi 4D34 asbest graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Cum mins QSX15 K2-motor (metaal MLS/hoogzuiver grafietco |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Cummins QSX15 K2, 15 liter 6-cilinder turbodieselmotor (15 liter, 137 mm x 169 mm, XPI-brandstofsyst |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC800-8/Hyundai R805LC-7, XCMG XE900D, CE750-8, Cater-stijl 352D |
| OE-nummers | 4352144, 4955595, 4025300, 4955590, 4352145, 4955596 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), zeer zuiver grafietcomposiet (≥98% zuiverheid), PTFE anticorrosie-/oli |
| Producttype | KUBOTA D1503 Motorrevisie pakkingsetKubota |
|---|---|
| OE-nummers | 16467-03040, 1G720-03310, 1A051-03040, 1646703040, 1G72003310 |
| Passende motor | KUBOTA D1503 1,5 liter driecilinder dieselmotor (D1503-M-E2B, D1503-M-E3B) |
| Sollicitatie | Kubota KX91-3/U35 graafmachine, Bob cat 753/763/773 lader, Kubota L2900/L3000 trekker |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Cum mins N14 K2-motor (metaal MLS/hoogzuiver grafietcomp |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Cummins N14 K2, 14 liter 6-cilinder turbodieselmotor (14 liter, 140 mm x 152 mm) |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC600-7/PC500-7, Zoomlion ZE700E, LiuGong 960E, Lonking CDM6360 |
| OE-nummers | 4089372, 4025069, 4025068, 3803613, 3803376, 4024918 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), zeer zuiver grafietcomposiet (≥98% zuiverheid), PTFE anticorrosie-/oli |
| Producttype | Yanmar 3TNV76 Graafmachine volledige pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 119717-11740 119717-01330 |
| Motor geschikt | Ontworpen volgens de exacte specificaties van Yanmar 3TNV76, 3TNV76-BX, 3TNV76-CAV, 3TNV76-CCSF, 3TN |
| Sollicitatie | 3TNV76 (alle varianten) 3TNV76-BX, 3TNV76-CAV, 3TNV76-CCSF, 3TNV76-CKE, 3TNV76-CSA, 3TNV76-GGE |
| Wereldwijde verzending | Directe fabriekslevering, concurrerende prijs, snelle levering (3-7 werkdagen voor artikelen op voor |
| Producttype | Metalen volledige motorrevisiepakkingset voor Hino J05E-motor |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Hino J05E, J05E-TG 5.123L 4-cilinder turbodieselmotor |
| Graafmachine modellen | Kobelco SK200-8, SK210-8, SK250-8, SK260-8; New Holland E215B, E235BSR |
| OE-nummers | 11115-2780, 11115-E0150, 11115-2900A, S1111-52900, 11115-E0120 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Hino P11C-motor (opties van metaal/niet-asbest) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Hino P11C, P11C-T, P11C-UB, P11CT, P11C-TE 10,52 liter 6-cilinder lijnmotor met turbocompressor en i |
| Graafmachine modellen | Kobelco SK460-8, SK485-8, SK485-9, SK485LC-9; New Holland E485B |
| OE-nummers | 11115-2741, 11115-2810, 11115-1062, 04010-0359, 11115-2870A |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie |
| Producttype | Volledige motorrevisiepakkingset voor Mitsubishi S3Q2/S3Q2-T-motor (multi-materiaalopties) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Mitsubishi S3Q2, S3Q2-T 1.879L driecilinder watergekoelde dieselmotor |
| Graafmachine modellen | Caterkolom 303C CR, 303.5C CR, 303.5D, 303.5D CR; Terex Schaeff minigraafmachines |
| OE-nummers | 31C9430011, 31C94-35011, 31C9430010, 31C94-35010, 31B01-23200, 31B94-01090 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie en reparatie |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Mitsubishi S4E-motor (multimateriaalopties) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Mitsubishi S4E 2,61 liter viercilinder lijnmotor met natuurlijke aanzuiging, vloeistofgekoelde diese |
| Graafmachine modellen | Caterzuil 320, 320B, 320L, 320BL; Mitsubishi FD20, FD25, FD30 vorkheftrucks |
| OE-nummers | 34494-00051, 34694-00053, 34401-03100, 34401-13101, 34494-01031 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie en reparatie |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Mitsubishi S4E2-motor (multi-materiaalopties) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Mitsubishi S4E2 2,8 liter viercilinder-in-lijn vloeistofgekoelde dieselmotor met turbocompressor en |
| Graafmachine modellen | Caterpilaar 320C, 320D, 323D, 320DL, 323DL; Mitsubishi FD30, FD35 vorkheftrucks |
| OE-nummers | 3449400060, 3469400065, 3449400051, 3469400053, 3440103102, 3449401032 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie en reparatie |