| Producttype | Yanmar 3TNV82 Graafmachine volledige pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 119812-01330 / 729505-92780 |
| Motor geschikt | Yanmar 3TNV82, 3TNV82A, 3TNV82-B, 3TNV82-C alle series motor |
| Sollicitatie | Yanmar: VIO30, VIO35, B30, B35 minigraafmachine. Kobelco: SK30SR, SK35SR. Takeuchi: TB135, TB250 And |
| Wereldwijde verzending | Directe fabriekslevering, concurrerende prijs, snelle levering (3-7 werkdagen voor artikelen op voor |
| Producttype | Volledige pakkingset voor Yanmar 3TNC80 graafmachine |
|---|---|
| OE-nummer | OEM: 119812-01330; Aftermarket: 119812-01331, 3TNC80PAKKING, 119812-01332 |
| Motor geschikt | 3TNC80, 3TNC80-L, 3TNC80-RHK |
| Sollicitatie | Geschikt voor Yanmar B25, B32, B32-2, VIO30-2, VIO35-2 graafmachines en Sany SY16C graafmachines aan |
| Wereldwijde verzending | Directe fabriekslevering, concurrerende prijs, snelle levering (3-7 werkdagen voor artikelen op voor |
| Producttype | Isuzu 4BD2 graafmachine volledige pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | OEM: 5-87810462-0, 5-87810217-2, 5-87810462-1; Aftermarket: 5878104620, 5878102172, 4BD2GASKET |
| Motormodel | 4BD2, 4BD2T (met turbocompressor), 4BD2 met natuurlijke aanzuiging |
| Sollicitatie | Geschikt voor Hitachi EX100, EX150, EX120-5, ZAX120; Kobelco SK120-5, SK120-6; Sumitomo SH120-graafm |
| Wereldwijde verzending | Directe fabriekslevering, concurrerende prijs, snelle levering (3-7 werkdagen voor artikelen op voor |
| Producttype | Isuzu 4BD1T Graafmachine volledige pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | OEM: 5878103182, 5878102480, 5111410830; Aftermarket: 5878103182, 5878102480, 4BD1TGASKET |
| Motor geschikt | 4BC2, 4BC2T (met turbocompressor), 4BC2 met natuurlijke aanzuiging |
| Sollicitatie | Geschikt voor Hitachi EX90, EX100, EX120, EX120-2, EX120-3, EX150; JCB JS110, JS130; Kobelco SK100 M |
| Wereldwijde verzending | Directe fabriekslevering, concurrerende prijs, snelle levering (3-7 werkdagen voor artikelen op voor |
| Producttype | Volledige pakkingset voor Yanmar 4D84-3 graafmachine |
|---|---|
| OE-nummer | OEM: 129002-22090, 129408-01330, 129002-22510; Aftermarket: 129002-22091, 4D843PAKKING, 129408-01331 |
| Motormodel | 4D84-3, 4D84E-3, 4D84-3GB |
| Sollicitatie | Geschikt voor Komatsu PC40, PC45R-8, PC50UU-2, PC50MR-3; Kobelco SK40SR-2; Mustang 2040, 2050; Daewo |
| Wereldwijde verzending | Directe fabriekslevering, concurrerende prijs, snelle levering (3-7 werkdagen voor artikelen op voor |
| Producttype | Yanmar 4D84-2 Graafmachine volledige pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | OEM: YM729432-92602, YM729432-92600; Aftermarket: YM729432-92601, YM729432-92603, 4D842PAKKING |
| Motor geschikt | 4D84-2, 4D84E-2 |
| Sollicitatie | Geschikt voor Komatsu PC40-7/PC45-1/PC50UU-2 en Yanmar B6 graafmachines aangedreven door 4D84-2 moto |
| Wereldwijde verzending | Directe fabriekslevering, concurrerende prijs, snelle levering (3-7 werkdagen voor artikelen op voor |
| Producttype | Yanmar 4TNE88 Graafmachine volledige pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | OEM: 729407-92660, 129407-01340, 129704-01304; Aftermarket: 729407-92661, 129407-01341, 4TNE88PAKKIN |
| Motor geschikt | 4TNE88, 4TNE88-ACG, 4TNE88-EAD, 4TNE88-HP, 4TNE88-NSR, 4TNE88-TB |
| Sollicitatie | Geschikt voor Case CX47/CX50B, Kobelco SK45SR-2/SK50UR-3, Hitachi ZX40U-2/ZX50U-2, Kato 45N, Yanmar |
| Wereldwijde verzending | Directe fabriekslevering, concurrerende prijs, snelle levering (3-7 werkdagen voor artikelen op voor |
| Type | Reparatie-set voor herzieningen |
|---|---|
| Motormodel | 6090 |
| Motortype | Diesel |
| Garantie | 6 maanden |
| testrapport van machines | Mits |
| Merk | Yanmar |
|---|---|
| Producttype | Yanmar 3TNE82 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Yanmar 3TNE82 aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Producttype | Metalen volledige motorrevisiepakkingset voor Hino J08E-motor |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Hino J08E, J08ET 7,7 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Graafmachine modellen | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| OE-nummers | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie |