| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (4M40, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 4M40 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (4D34 Asbest, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 4D34 Asbest Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Ürün Tipi | Cum mins QSX15 K2 Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Metal MLS/Yüksek Saflıkta Grafit Kompozi |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Cum dk. QSX15 K2, 15L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor (15L, 137mm×169mm, XPI yakıt siste |
| Ekskavatör Modelleri | Komatsu PC800-8/Hyundai R805LC-7, XCMG XE900D, CE750-8, Cater sütunu 352D |
| OE Numaraları | 4352144, 4955595, 4025300, 4955590, 4352145, 4955596 |
| Malzeme | Metal MLS (Çok Katmanlı Çelik), Yüksek Saflıkta Grafit Kompozit (≥%98 saflık), PTFE Korozyon Önleyic |
| Ürün Tipi | KUBOTA D1503 Motor Revizyon Conta TakımıKubota |
|---|---|
| OE Numaraları | 16467-03040, 1G720-03310, 1A051-03040, 1646703040, 1G72003310 |
| Motoru Tak | KUBOTA D1503 1.5L 3 Silindirli Dizel Motor (D1503-M-E2B, D1503-M-E3B) |
| Başvuru | Kubota KX91-3/U35 Ekskavatör, Bob cat 753/763/773 Yükleyici, Kubota L2900/L3000 Traktör |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Ürün Tipi | Cum mins N14 K2 Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Metal MLS/Yüksek Saflıkta Grafit Kompozit) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Cum dk. N14 K2, 14L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor (14L, 140mm×152mm) |
| Ekskavatör Modelleri | Komatsu PC600-7/PC500-7, Zoomlion ZE700E, LiuGong 960E, Lonking CDM6360 |
| OE Numaraları | 4089372, 4025069, 4025068, 3803613, 3803376, 4024918 |
| Malzeme | Metal MLS (Çok Katmanlı Çelik), Yüksek Saflıkta Grafit Kompozit (≥%98 saflık), PTFE Korozyon Önleyic |
| Ürün türü | Yanmar 3TNV76 Ekskavatör Tam Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 119717-11740 119717-01330 |
| Motor uyumu | Kusursuz kurulum için Yanmar 3TNV76, 3TNV76-BX, 3TNV76-CAV, 3TNV76-CCSF, 3TNV76-CKE spesifikasyonlar |
| Başvuru | 3TNV76 (tüm modeller) 3TNV76-BX, 3TNV76-CAV, 3TNV76-CCSF, 3TNV76-CKE, 3TNV76-CSA, 3TNV76-GGE |
| Dünya çapında nakliye | Doğrudan fabrika tedariki, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat (stoktaki ürünler için 3-7 iş günü; toplu |
| Ürün Tipi | Hino J05E Motor için Metal Tam Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Hino J05E, J05E-TG 5.123L 4 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Kobelco SK200-8, SK210-8, SK250-8, SK260-8; New Holland E215B, E235BSR |
| OE Numaraları | 11115-2780, 11115-E0150, 11115-2900A, S1111-52900, 11115-E0120 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu |
| Ürün Tipi | Hino P11C Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Metal/Asbestsiz Seçenekler) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Hino P11C, P11C-T, P11C-UB, P11CT, P11C-TE 10,52L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Ara Soğutmalı Dize |
| Ekskavatör Modelleri | Kobelco SK460-8, SK485-8, SK485-9, SK485LC-9; New Holland E485B |
| OE Numaraları | 11115-2741, 11115-2810, 11115-1062, 04010-0359, 11115-2870A |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu |
| Ürün Tipi | Mitsubishi S3Q2/S3Q2-T Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Çoklu Malzeme Seçenekleri) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Mitsubishi S3Q2, S3Q2-T 1.879L Sıralı 3 Silindirli Su Soğutmalı Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Cater sütunu 303C CR, 303.5C CR, 303.5D, 303.5D CR; Terex Schaeff Mini Ekskavatörler |
| OE Numaraları | 31C9430011, 31C94-35011, 31C9430010, 31C94-35010, 31B01-23200, 31B94-01090 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu ve Onarımı |
| Ürün Tipi | Mitsubishi S4E Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Çoklu Malzeme Seçenekleri) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Mitsubishi S4E 2.61L Sıralı 4 Silindirli Doğal Emişli Sıvı Soğutmalı Direkt Enjeksiyonlu Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Yiyecek sütunu 320, 320B, 320L, 320BL; Mitsubishi FD20, FD25, FD30 Forkliftler |
| OE Numaraları | 34494-00051, 34694-00053, 34401-03100, 34401-13101, 34494-01031 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu ve Onarımı |