| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας εκσκαφέα Isuzu 4BD1T |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | OEM: 5878103182, 5878102480, 5111410830; Aftermarket: 5878103182, 5878102480, 4BD1TGASKET |
| Εφαρμογή κινητήρα | 4BC2, 4BC2T (υπερτροφοδοτούμενος), 4BC2 με φυσική αναρρόφηση |
| Εφαρμογή | Κατάλληλο για Hitachi EX90, EX100, EX120, EX120-2, EX120-3, EX150; JCB JS110, JS130; Εκσκαφείς Kobel |
| Παγκόσμια αποστολή | Άμεση εργοστασιακή προμήθεια, ανταγωνιστική τιμή, γρήγορη παράδοση (3-7 εργάσιμες ημέρες για είδη σε |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας εκσκαφέα Yanmar 4D84-3 |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | OEM: 129002-22090, 129408-01330, 129002-22510; Aftermarket: 129002-22091, 4D843GASKET, 129408-01331 |
| Μοντέλο κινητήρα | 4D84-3, 4D84E-3, 4D84-3GB |
| Εφαρμογή | Κατάλληλο για Komatsu PC40, PC45R-8, PC50UU-2, PC50MR-3; Kobelco SK40SR-2; Mustang 2040, 2050; Εκσκα |
| Παγκόσμια αποστολή | Άμεση εργοστασιακή προμήθεια, ανταγωνιστική τιμή, γρήγορη παράδοση (3-7 εργάσιμες ημέρες για είδη σε |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας εκσκαφέα Yanmar 3TNV82 |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 119812-01330 / 729505-92780 |
| Εφαρμογή κινητήρα | Κινητήρας όλων των σειρών Yanmar 3TNV82, 3TNV82A, 3TNV82-B, 3TNV82-C |
| Εφαρμογή | Yanmar: VIO30, VIO35, B30, B35 Mini Excavator. Kobelco: SK30SR, SK35SR. Takeuchi: TB135, TB250 Άλλοι |
| Παγκόσμια αποστολή | Άμεση εργοστασιακή προμήθεια, ανταγωνιστική τιμή, γρήγορη παράδοση (3-7 εργάσιμες ημέρες για είδη σε |
| Τύπος προϊόντος | Yanmar 4TNE88 Πλήρες κιτ φλάντζας εκσκαφέων |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | OEM: 729407-92660, 129407-01340, 129704-01304; Aftermarket: 729407-92661, 129407-01341, 4TNE88GASKET |
| Εφαρμογή κινητήρα | 4TNE88, 4TNE88-ACG, 4TNE88-EAD, 4TNE88-HP, 4TNE88-NSR, 4TNE88-TB |
| Εφαρμογή | Κατάλληλο για εκσκαφείς Case CX47/CX50B, Kobelco SK45SR-2/SK50UR-3, Hitachi ZX40U-2/ZX50U-2, Kato 45 |
| Παγκόσμια αποστολή | Άμεση εργοστασιακή προμήθεια, ανταγωνιστική τιμή, γρήγορη παράδοση (3-7 εργάσιμες ημέρες για είδη σε |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας εκσκαφέα Yanmar 4D84-2 |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | OEM: YM729432-92602, YM729432-92600; Aftermarket: YM729432-92601, YM729432-92603, 4D842GASKET |
| Εφαρμογή κινητήρα | 4D84-2, 4D84E-2 |
| Εφαρμογή | Κατάλληλο για εκσκαφείς Komatsu PC40-7/PC45-1/PC50UU-2 και Yanmar B6 που τροφοδοτούνται από κινητήρε |
| Παγκόσμια αποστολή | Άμεση εργοστασιακή προμήθεια, ανταγωνιστική τιμή, γρήγορη παράδοση (3-7 εργάσιμες ημέρες για είδη σε |
| Τύπος | Συγκρότημα επισκευής |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | 6090 |
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Εγγύηση | 6 μηνών |
| έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Τύπος προϊόντος | Μεταλλικό κιτ φλάντζας πλήρους επισκευής κινητήρα για κινητήρα Hino J08E |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Hino J08E, J08ET 7,7L Inline 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας diesel |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| Αριθμοί ΟΕ | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρης επισκευή κινητήρα Κιτ φλάντζας αμιάντου για κινητήρα Mitsubishi S4S |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Mitsubishi S4S 3.331L Inline 4-κύλινδρος υδρόψυκτος κινητήρας ντίζελ (φυσική αναρρόφηση/υπερτροφοδοτ |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Πυλώνα Cater 305.5, 305.5B, 305.5D; PEL JOB EB706, EB706P; Mitsubishi MS070, MS090; Komatsu PC30, PC |
| Αριθμοί ΟΕ | 32A94-00040, 32A94-10040, 32A94-00010, 32A0102204, 32A9400030, HFM6460 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση συμπίεσης, επισκευή και επισκευή κι |
| Τύπος προϊόντος | Κιτ μεταλλικής φλάντζας πλήρους επισκευής κινητήρα για κινητήρα Mitsubishi S6S (MLS/Ανοξείδωτο ατσάλ |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Mitsubishi S6S 5.65L 6κύλινδρος υδρόψυκτος κινητήρας ντίζελ (φυσική αναρρόφηση/υπερτροφοδοτούμενος) |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Pillar Cater 315, 315C, 315C L, 317B, 318B |
| Αριθμοί ΟΕ | 32B9400010, 32B9410010, 32B9400011, 32B0112100, 32B0112101, 32B0112102 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή και επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Hino W06D (μεταλικό/μη αμίαντο) |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Hino W06D, W06DT, W06E 6.0L 6κύλινδρος υδρόψυκτος κινητήρας ντίζελ |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Komatsu PC200, PC220, Hino Excavator |
| Αριθμοί ΟΕ | 040101630, 040101631, 040101632, 040101633, 040101634 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |