| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do koparki Isuzu 4BD1T |
|---|---|
| Numer OE | OEM: 5878103182, 5878102480, 5111410830; Rynek wtórny: 5878103182, 5878102480, 4BD1TGASKET |
| Dopasowanie silnika | 4BC2, 4BC2T (turbodoładowany), 4BC2 wolnossący |
| Aplikacja | Pasuje do Hitachi EX90, EX100, EX120, EX120-2, EX120-3, EX150; JCB JS110, JS130; Koparki Kobelco SK1 |
| Wysyłka na całym świecie | Bezpośrednie dostawy fabryczne, konkurencyjna cena, szybka dostawa (3-7 dni roboczych w przypadku ar |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do koparki Yanmar 4D84-3 |
|---|---|
| Numer OE | OEM: 129002-22090, 129408-01330, 129002-22510; Rynek wtórny: 129002-22091, 4D843 USZCZELKA, 129408-0 |
| Model silnika | 4D84-3, 4D84E-3, 4D84-3 GB |
| Aplikacja | Pasuje do Komatsu PC40, PC45R-8, PC50UU-2, PC50MR-3; Kobelco SK40SR-2; Mustang 2040, 2050; Koparki D |
| Wysyłka na całym świecie | Bezpośrednie dostawy fabryczne, konkurencyjna cena, szybka dostawa (3-7 dni roboczych w przypadku ar |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do koparki Yanmar 3TNV82 |
|---|---|
| Numer OE | 119812-01330 / 729505-92780 |
| Dopasowanie silnika | Silniki Yanmar 3TNV82, 3TNV82A, 3TNV82-B, 3TNV82-C wszystkich serii |
| Aplikacja | Yanmar: Minikoparka VIO30, VIO35, B30, B35. Kobelco: SK30SR, SK35SR. Takeuchi: TB135, TB250 Inne min |
| Wysyłka na całym świecie | Bezpośrednie dostawy fabryczne, konkurencyjna cena, szybka dostawa (3-7 dni roboczych w przypadku ar |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do koparki Yanmar 4TNE88 |
|---|---|
| Numer OE | OEM: 729407-92660, 129407-01340, 129704-01304; Rynek wtórny: 729407-92661, 129407-01341, 4TNE88GASKE |
| Dopasowanie silnika | 4TNE88, 4TNE88-ACG, 4TNE88-EAD, 4TNE88-HP, 4TNE88-NSR, 4TNE88-TB |
| Aplikacja | Pasuje do koparek Case CX47/CX50B, Kobelco SK45SR-2/SK50UR-3, Hitachi ZX40U-2/ZX50U-2, Kato 45N, Yan |
| Wysyłka na całym świecie | Bezpośrednie dostawy fabryczne, konkurencyjna cena, szybka dostawa (3-7 dni roboczych w przypadku ar |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do koparki Yanmar 4D84-2 |
|---|---|
| Numer OE | OEM: YM729432-92602, YM729432-92600; Rynek wtórny: YM729432-92601, YM729432-92603, 4D842GASKET |
| Dopasowanie silnika | 4D84-2, 4D84E-2 |
| Aplikacja | Pasuje do koparek Komatsu PC40-7/PC45-1/PC50UU-2 i Yanmar B6 napędzanych silnikami 4D84-2. |
| Wysyłka na całym świecie | Bezpośrednie dostawy fabryczne, konkurencyjna cena, szybka dostawa (3-7 dni roboczych w przypadku ar |
| Typ | Zestaw naprawy remontu |
|---|---|
| Model silnika | 6090 |
| Typ silnika | Diesel |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Typ produktu | Kompletny metalowy zestaw uszczelek remontowych silnika do silnika Hino J08E |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Hino J08E, J08ET 7,7 l rzędowy 6-cylindrowy silnik wysokoprężny z turbodoładowaniem |
| Modele koparki | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| Numery OE | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remont silnika |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek azbestowych do silnika Mitsubishi S4S |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Mitsubishi S4S 3.331L 4-cylindrowy rzędowy silnik wysokoprężny chłodzony wodą (wolnossący/turbodoład |
| Modele koparki | Słupek gąsienicowy 305,5, 305,5B, 305,5D; PEL ZADANIE EB706, EB706P; Mitsubishi MS070, MS090; Komats |
| Numery OE | 32A94-00040, 32A94-10040, 32A94-00010, 32A0102204, 32A9400030, HFM6460 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remonty i naprawy s |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek metalowych do silnika Mitsubishi S6S (MLS/stal nierdzewna) |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | 6-cylindrowy, chłodzony wodą silnik wysokoprężny Mitsubishi S6S 5,65 l (wolnossący/turbodoładowany) |
| Modele koparki | Słupek Cater 315, 315C, 315C L, 317B, 318B |
| Numery OE | 32B9400010, 32B9410010, 32B9400011, 32B0112100, 32B0112101, 32B0112102 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remonty i naprawy s |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do remontu silnika do silnika Hino W06D (metal/bez azbestu) |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Hino W06D, W06DT, W06E 6,0 l 6-cylindrowy silnik wysokoprężny chłodzony wodą |
| Modele koparki | Koparki Komatsu PC200, PC220, Hino |
| Numery OE | 040101630, 040101631, 040101632, 040101633, 040101634 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remont silnika |