| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Hino H07C |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Hino H07C, H07CT 6κύλινδρος κινητήρας ντίζελ |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Hitachi EX220-5, EX230-5, EX270-5 |
| Αριθμοί ΟΕ | 04010-0362, 11115-1810, 040100533, 04010-0230, 11115-1802 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |
| Τύπος | Συγκρότημα επισκευής |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | 6090 |
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Εγγύηση | 6 μηνών |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Μάρκα | Γιανμάρ |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέων Yanmar 3TNE82 |
| Εφαρμογή | Yanmar 3TNE82 Ηλεκτροκίνητοι Εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα |
| Πρότυπο ποιότητας | Πρότυπο OEM (Αντιστοιχεί με τις αρχικές προδιαγραφές Kubota) |
| Εγγύηση | 6 μήνες εγγύηση |
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας πλήρους επισκευής κινητήρα Asbestos για κινητήρα Hino J05E |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Hino J05E, J05E-TG 5.123L 4-κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας diesel |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Kobelco SK200-8, SK210-8, SK250-8, SK260-8; New Holland E215B, E235BSR |
| Αριθμοί ΟΕ | 11115-2900A, 11115-E0150, 11115-E0120, S1111-52900, 11115-2780 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |
| Τύπος προϊόντος | Μεταλλικό κιτ φλάντζας πλήρους επισκευής κινητήρα για κινητήρα Hino J08E |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Hino J08E, J08ET 7,7L Inline 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας diesel |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| Αριθμοί ΟΕ | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας πλήρους επισκευής κινητήρα Asbestos για κινητήρα Hino J08E |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Hino J08E, J08ET 7,7L Inline 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας diesel |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| Αριθμοί ΟΕ | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3813, 04010-3820, S2917-81360 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρης επισκευή κινητήρα Κιτ φλάντζας αμιάντου για κινητήρα Mitsubishi S4S |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Mitsubishi S4S 3.331L Inline 4-κύλινδρος υδρόψυκτος κινητήρας ντίζελ (φυσική αναρρόφηση/υπερτροφοδοτ |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Πυλώνα Cater 305.5, 305.5B, 305.5D; PEL JOB EB706, EB706P; Mitsubishi MS070, MS090; Komatsu PC30, PC |
| Αριθμοί ΟΕ | 32A94-00040, 32A94-10040, 32A94-00010, 32A0102204, 32A9400030, HFM6460 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση συμπίεσης, επισκευή και επισκευή κι |
| Τύπος προϊόντος | Κιτ μεταλλικής φλάντζας πλήρους επισκευής κινητήρα για κινητήρα Mitsubishi S6S (MLS/Ανοξείδωτο ατσάλ |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Mitsubishi S6S 5.65L 6κύλινδρος υδρόψυκτος κινητήρας ντίζελ (φυσική αναρρόφηση/υπερτροφοδοτούμενος) |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Pillar Cater 315, 315C, 315C L, 317B, 318B |
| Αριθμοί ΟΕ | 32B9400010, 32B9410010, 32B9400011, 32B0112100, 32B0112101, 32B0112102 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή και επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Hino W04D (μεταλλικό/μη αμίαντο) |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Hino W04D, W04DT 4.009L 4-κύλινδρος υδρόψυκτος κινητήρας ντίζελ |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Mini εκσκαφέας Hino, Komatsu PC120 |
| Αριθμοί ΟΕ | 040100306, 040100341 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Hino W06D (μεταλικό/μη αμίαντο) |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Hino W06D, W06DT, W06E 6.0L 6κύλινδρος υδρόψυκτος κινητήρας ντίζελ |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Komatsu PC200, PC220, Hino Excavator |
| Αριθμοί ΟΕ | 040101630, 040101631, 040101632, 040101633, 040101634 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |