| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα αμιάντου VLV D7D |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 15011483, 20412597, 20725316, 02937629, VOE15011483 |
| Fit Engine | VLV D7D 7.1L 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας ντίζελ |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR, φορτωτές και γκρέιντερ με τροφοδοσία D7D |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής μεταλλικού κινητήρα VLV D8K |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Fit Engine | VLV D8K 7.7L/7.8L 6-κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας ντίζελ |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC350D/EC380D/EC300D, φορτωτές και φορτωτές με κινητήρα D8K |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργιο, με πιστοποίηση ISO 9001 & TS16949 |
| Εξάρτημα μοντέλου κινητήρα | Universal για κινητήρες Mitsubishi Diesel (4D34 Metal, κ.λπ.) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής μεταλλικού εκσκαφέα Mitsubishi 4D34 |
| Ποιότητα ποιότητας | Premium Aftermarket (ισοδύναμο OEM) |
| Υλικό πυρήνα | Μεταλλικά παρεμβύσματα υψηλής ποιότητας, κράματα ανθεκτικά στη φθορά |
| Πεδίο εφαρμογής | Επαγγελματικά Οχήματα, Μηχανήματα Κατασκευών, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| Τύπος προϊόντος | Σετ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Komatsu 6D170E1 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Komatsu 6D170E1 Ηλεκτροκίνητοι Εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα |
| Κάλυψη βασικών εξαρτημάτων | Φλάντζες, έμβολα, ρουλεμάν, επενδύσεις, τσιμούχες & ανταλλακτικά βαλβίδων |
| Βαθμός υλικού | Premium Heavy-Duty (Φλάντζες MLS, σφυρήλατα έμβολα, ρουλεμάν τριών μετάλλων) |
| Σενάριο εφαρμογής | Γενική επισκευή κινητήρα, πλήρης ανακατασκευή, κρίσιμη επισκευή & συντήρηση |
| Τύπος προϊόντος | Σετ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Komatsu 6D125-8 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Komatsu 6D125-8 Ηλεκτροκίνητοι Εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα |
| Κάλυψη βασικών εξαρτημάτων | Φλάντζες, έμβολα, ρουλεμάν, επενδύσεις, τσιμούχες & ανταλλακτικά βαλβίδων |
| Βαθμός υλικού | Premium Heavy-Duty (Φλάντζες MLS, σφυρήλατα έμβολα, ρουλεμάν τριών μετάλλων) |
| Σενάριο εφαρμογής | Γενική επισκευή κινητήρα, πλήρης ανακατασκευή, κρίσιμη επισκευή & συντήρηση |
| Τύπος προϊόντος | Σετ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Komatsu 6D105 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Komatsu 6D105 Ηλεκτροκίνητοι Εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα |
| Κάλυψη βασικών εξαρτημάτων | Φλάντζες, έμβολα, ρουλεμάν, επενδύσεις, τσιμούχες & ανταλλακτικά βαλβίδων |
| Βαθμός υλικού | Premium Heavy-Duty (Φλάντζες MLS, σφυρήλατα έμβολα, ρουλεμάν τριών μετάλλων) |
| Σενάριο εφαρμογής | Γενική επισκευή κινητήρα, πλήρης ανακατασκευή, κρίσιμη επισκευή & συντήρηση |
| Τύπος προϊόντος | Σετ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Komatsu 4D94 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Komatsu 4D94 Ηλεκτροκίνητοι Εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα |
| Κάλυψη βασικών εξαρτημάτων | Φλάντζες, έμβολα, ρουλεμάν, επενδύσεις, τσιμούχες & ανταλλακτικά βαλβίδων |
| Βαθμός υλικού | Premium Heavy-Duty (Φλάντζες MLS, σφυρήλατα έμβολα, ρουλεμάν τριών μετάλλων) |
| Σενάριο εφαρμογής | Γενική επισκευή κινητήρα, πλήρης ανακατασκευή, κρίσιμη επισκευή & συντήρηση |
| Συμβατό μοντέλο κινητήρα | Doosan DE08 Αμίαντος |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | Doosan DE08 |
| Τύπος κιτ | Πλήρες κιτ ανακατασκευής γενικής επισκευής κινητήρα |
| βασικά στοιχεία | Φλάντζες + Έμβολα + Ρουλεμάν + Βαλβίδες + Επενδύσεις κυλίνδρων |
| Υλικό πρότυπο | OEM-Matched Alloy Steel / Non-Asbestos / Tungsten Carbide |
| Συμβατό μοντέλο κινητήρα | Ντουζάν D1146 |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | Ντουζάν D1146 |
| Τύπος κιτ | Πλήρες κιτ ανακατασκευής γενικής επισκευής κινητήρα |
| βασικά στοιχεία | Φλάντζες + Έμβολα + Ρουλεμάν + Βαλβίδες + Επενδύσεις κυλίνδρων |
| Υλικό πρότυπο | OEM-Matched Alloy Steel / Non-Asbestos / Tungsten Carbide |
| Συμβατό μοντέλο κινητήρα | doosan DL08 |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | doosan DL08 |
| Τύπος κιτ | Πλήρες κιτ ανακατασκευής γενικής επισκευής κινητήρα |
| βασικά στοιχεία | Φλάντζες + Έμβολα + Ρουλεμάν + Βαλβίδες + Επενδύσεις κυλίνδρων |
| Υλικό πρότυπο | OEM-Matched Alloy Steel / Non-Asbestos / Tungsten Carbide |