| Συμβατό μοντέλο κινητήρα | Doosan DE08 |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | Doosan DE08 |
| Τύπος κιτ | Πλήρες κιτ ανακατασκευής γενικής επισκευής κινητήρα |
| βασικά στοιχεία | Φλάντζες + Έμβολα + Ρουλεμάν + Βαλβίδες + Επενδύσεις κυλίνδρων |
| Υλικό πρότυπο | OEM-Matched Alloy Steel / Non-Asbestos / Tungsten Carbide |
| Συμβατό μοντέλο κινητήρα | Doosan DE12T/DE12TIS |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | Doosan DE12T/DE12TIS |
| Τύπος κιτ | Πλήρες κιτ ανακατασκευής γενικής επισκευής κινητήρα |
| βασικά στοιχεία | Φλάντζες + Έμβολα + Ρουλεμάν + Βαλβίδες + Επενδύσεις κυλίνδρων |
| Υλικό πρότυπο | OEM-Matched Alloy Steel / Non-Asbestos / Tungsten Carbide |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C7.1-N |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | T442648, 388-4707, 3884707, 3596616, CTPC71N001A |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C7.1 Άμεση ένεση |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | 359-6616, 3596616, C7.1T, 2975350, CTPC71001A |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C9 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | 424-5181, 4245181, 424-3549, 559-5528, CTPC9005A |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C15 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | 515-7889, 5157889, 3164810, CTPC15001A, CTPC15002A |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | C18 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | 227-1204, 2271204, CTPC18001B, CTPC18010C, 3196715 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατό μοντέλο κινητήρα | Doosan [DL06] / [DL06K] (Inline 6-κύλινδρος ντίζελ) |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | DL06 |
| Τύπος κιτ | Πλήρες κιτ ανακατασκευής γενικής επισκευής κινητήρα |
| βασικά στοιχεία | Φλάντζες + Έμβολα + Ρουλεμάν + Βαλβίδες + Επενδύσεις κυλίνδρων |
| Υλικό πρότυπο | OEM-Matched Alloy Steel / Non-Asbestos / Tungsten Carbide |
| Συμβατό μοντέλο κινητήρα | Doosan DE12T/DE12TIS |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | Doosan DE12T/DE12TIS |
| Τύπος κιτ | Πλήρες κιτ ανακατασκευής γενικής επισκευής κινητήρα |
| βασικά στοιχεία | Φλάντζες + Έμβολα + Ρουλεμάν + Βαλβίδες + Επενδύσεις κυλίνδρων |
| Υλικό πρότυπο | OEM-Matched Alloy Steel / Non-Asbestos / Tungsten Carbide |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα αμιάντου D4D |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 02931738, 11716555, 10191, 02937589, 02931663 |
| Fit Engine | Κινητήρας ντίζελ VLV D4D |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC140B/EC135B, φορτωτές με τροφοδοσία D4D |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |