| Ürün Modeli | VLV D7D Asbest Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 15011483, 20412597, 20725316, 02937629, VOE15011483 |
| Motoru Tak | VLV D7D 7,1 L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR Ekskavatör, D7D destekli Yükleyiciler ve Greyderler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D8K Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Motoru Tak | VLV D8K 7,7L/7,8L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC350D/EC380D/EC300D Ekskavatör, D8K ile Çalışan Yükleyiciler ve Taşıyıcılar |
| Durum | Yepyeni, ISO 9001 ve TS16949 Sertifikalı |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (4D34 Metal, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 4D34 Metal Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Ürün Tipi | Komatsu 6D170E1 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Başvuru | Komatsu 6D170E1 Elektrikli Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Temel Bileşen Kapsamı | Contalar, Pistonlar, Rulmanlar, Gömlekler, Contalar ve Valf Parçaları |
| Malzeme Sınıfı | Premium Ağır Hizmet (MLS Contalar, Dövme Pistonlar, Tri-Metal Rulmanlar) |
| Uygulama Senaryosu | Motor Revizyonu, Tam Yeniden İnşa, Kritik Onarım ve Bakım |
| Ürün Tipi | Komatsu 6D125-8 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Başvuru | Komatsu 6D125-8 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Temel Bileşen Kapsamı | Contalar, Pistonlar, Rulmanlar, Gömlekler, Contalar ve Valf Parçaları |
| Malzeme Sınıfı | Premium Ağır Hizmet (MLS Contalar, Dövme Pistonlar, Tri-Metal Rulmanlar) |
| Uygulama Senaryosu | Motor Revizyonu, Tam Yeniden İnşa, Kritik Onarım ve Bakım |
| Ürün Tipi | Komatsu 6D105 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Başvuru | Komatsu 6D105 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Temel Bileşen Kapsamı | Contalar, Pistonlar, Rulmanlar, Gömlekler, Contalar ve Valf Parçaları |
| Malzeme Sınıfı | Premium Ağır Hizmet (MLS Contalar, Dövme Pistonlar, Tri-Metal Rulmanlar) |
| Uygulama Senaryosu | Motor Revizyonu, Tam Yeniden İnşa, Kritik Onarım ve Bakım |
| Ürün Tipi | Komatsu 4D94 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Başvuru | Komatsu 4D94 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Temel Bileşen Kapsamı | Contalar, Pistonlar, Rulmanlar, Gömlekler, Contalar ve Valf Parçaları |
| Malzeme Sınıfı | Premium Ağır Hizmet (MLS Contalar, Dövme Pistonlar, Tri-Metal Rulmanlar) |
| Uygulama Senaryosu | Motor Revizyonu, Tam Yeniden İnşa, Kritik Onarım ve Bakım |
| Uyumlu motor modeli | Doosan DE08 Asbest |
|---|---|
| Motor Modeli | Doosan DE08 |
| Kit tipi | Tam Motor Revizyonu Yeniden Oluşturma Kiti |
| çekirdek bileşenler | Contalar + Pistonlar + Rulmanlar + Valfler + Silindir Gömlekleri |
| Malzeme Standardı | OEM Uyumlu Alaşımlı Çelik / Asbestsiz / Tungsten Karbür |
| Uyumlu motor modeli | DOOSAN D1146 |
|---|---|
| Motor Modeli | DOOSAN D1146 |
| Kit tipi | Tam Motor Revizyonu Yeniden Oluşturma Kiti |
| çekirdek bileşenler | Contalar + Pistonlar + Rulmanlar + Valfler + Silindir Gömlekleri |
| Malzeme Standardı | OEM Uyumlu Alaşımlı Çelik / Asbestsiz / Tungsten Karbür |
| Uyumlu motor modeli | DOOSAN DL08 |
|---|---|
| Motor Modeli | DOOSAN DL08 |
| Kit tipi | Tam Motor Revizyonu Yeniden Oluşturma Kiti |
| çekirdek bileşenler | Contalar + Pistonlar + Rulmanlar + Valfler + Silindir Gömlekleri |
| Malzeme Standardı | OEM Uyumlu Alaşımlı Çelik / Asbestsiz / Tungsten Karbür |