| Όνομα προϊόντος | Κιτ φλάντζας κυλινδροκεφαλής 4TNE84 με αμίαντο |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα | Yanmar (συμβατό με κινητήρα Komatsu 4D84E-3) |
| Μοντέλο κινητήρα | 4TNE84, 4TNE84-AF, 4TNE84-GB2B, 4TNE84-EAF, Komatsu 4D84E-3 |
| Αριθμός ανταλλακτικού OEM | 129405-01330 (συμβατό με 129408-01330, 729618-92600) |
| Υλικό | Συμπιεσμένη ίνα αμιάντου + μεταλλικό ένθετο, θερμομόνωση, ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Διαστάσεις | Μέγεθος κυλίνδρου: 84mm, Διαδρομή: 90mm, Κυβισμός: 2.2L, Πάχος: 1.0mm |
| Εφαρμογή | Μίνι εκσκαφείς Komatsu PC40-7, PC45-1; Yanmar VIO45, VIO50; Kobelco SK40SR-2; Mustang 2040 |
| Μέγιστη θερμοκρασία | Έως 350°C |
| Μέγιστη πίεση | Έως 3.5 MPa |
| Βάρος | 1.3-2.0 kg |
| Εγγύηση | 6 Μήνες |
| MOQ | 1 Σετ |
| Υπηρεσία OEM | Διαθέσιμη (Προσαρμοσμένο λογότυπο/συσκευασία/αριθμός ανταλλακτικού/προδιαγραφές υλικού) |
| Χρόνος παράδοσης | 3-7 εργάσιμες ημέρες |
| Πιστοποίηση | ISO 9001/TS 16949 |
Επαγγελματική κατασκευή: 10+ χρόνια εμπειρίας σε ανταλλακτικά κινητήρων εκσκαφέων Yanmar
Διασφάλιση ποιότητας: Αυστηρά ελεγμένο για να πληροί τα πρότυπα OEM με πιστοποίηση ISO 9001/TS 16949
Τέλεια εφαρμογή: Σχεδιασμένο για δημοφιλή μοντέλα όπως Komatsu PC40-7, Yanmar VIO45 και Kobelco SK40SR-2
Ανταγωνιστικές τιμές: Άμεση προμήθεια από το εργοστάσιο εξαλείφει τους μεσάζοντες
Υποστήριξη προσαρμογής: Υπηρεσίες OEM διαθέσιμες με μικρό MOQ και γρήγορη παγκόσμια παράδοση
Αξιόπιστη υποστήριξη: Επαγγελματική ομάδα μετά την πώληση παρέχει έγκαιρη βοήθεια