| Nazwa produktu | 4TNE84 Zestaw uszczelnienia głowy azbestu |
|---|---|
| Marka silnika | Yanmar (kompatybilny z silnikiem Komatsu 4D84E-3) |
| Model silnika | 4TNE84, 4TNE84-AF, 4TNE84-GB2B, 4TNE84-EAF, Komatsu 4D84E-3 |
| Numer części OEM | 129405-01330 (zgodny z 129408-01330, 729618-92600) |
| Materiał | Włókno azbestowe skompresowane + wkład metalowy, izolacja termiczna, odporna na korozję |
| Wymiary | Wielkość otworu: 84 mm, uderzenie: 90 mm, przemieszczenie: 2,2 l, grubość: 1,0 mm |
| Zastosowanie | Komatsu PC40-7, PC45-1; Yanmar VIO45, VIO50; Kobelco SK40SR-2; Mustang 2040 Mini Excavators |
| Maksymalna temperatura | Do 350°C |
| Maksymalne ciśnienie | Do 3,5 MPa |
| Waga | 10,3-2,0 kg |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| MOQ | 1 zestaw |
| Usługa OEM | Dostępne (logo/opakowanie/numer części/specyfikacje materiału) |
| Czas dostawy | 3-7 dni roboczych |
| Certyfikacja | ISO 9001 / TS 16949 |
Produkcja zawodowa:10+ lat doświadczenia w produkcji części silników koparek Yanmar
Zapewnienie jakości:Ściśle przetestowane zgodnie z normami OEM z certyfikatem ISO 9001/TS 16949
Idealne dopasowanie:Zaprojektowany dla głównych modeli takich jak Komatsu PC40-7, Yanmar VIO45 i Kobelco SK40SR-2
Konkurencyjne ceny:Bezpośrednie dostawy z fabryki eliminują pośredników
Wsparcie dostosowania:Usługi OEM dostępne z małą MOQ i szybką globalną dostawą
Niezawodne wsparcie:Profesjonalny zespół obsługi posprzedaży zapewnia terminową pomoc