| Productnaam | 4TNE84 Asbestkoppakket |
|---|---|
| Motormerk | Yanmar (compatibel met Komatsu 4D84E-3 motor) |
| Motormodel. | 4TNE84, 4TNE84-AF, 4TNE84-GB2B, 4TNE84-EAF, Komatsu 4D84E-3 |
| OEM-deel nr. | 129405-01330 (compatibel met 129408-01330, 729618-92600) |
| Materiaal | Compressed Asbest Fiber + Metal Insert, thermisch isolatie, corrosiebestendig |
| Afmetingen | Afmeting: 84 mm, slag: 90 mm, verplaatsing: 2,2 L, dikte: 1,0 mm |
| Toepassing | Komatsu PC40-7, PC45-1; Yanmar VIO45, VIO50; Kobelco SK40SR-2; Mustang 2040 Mini Graafmachines |
| Maximale temperatuur | tot 350 °C |
| Maximale druk | tot 3,5 MPa |
| Gewicht | 10,3-2,0 kg |
| Garantie | 6 maanden |
| MOQ | 1 set |
| OEM-service | Beschikbaar (aanpassend logo/verpakking/deelnummer/materiaalspecificaties) |
| Leveringstermijn | 3-7 Werkdagen |
| Certificering | ISO 9001/TS 16949 |
Professionele productie:10+ jaar ervaring in de bouw van boormachine motoronderdelen van Yanmar
Kwaliteitsborging:Strikt getest op OEM-normen met ISO 9001/TS 16949-certificering
Perfecte pasvorm:Ontworpen voor mainstream modellen zoals Komatsu PC40-7, Yanmar VIO45 en Kobelco SK40SR-2
Concurrerende prijzen:De directe productie door de fabriek elimineert tussenpersonen
Ondersteuning van aanpassingen:OEM-diensten beschikbaar met een klein MOQ en snelle wereldwijde levering
Betrouwbare ondersteuning:Professionele after-sales team biedt tijdige hulp