| اتصالات مدل موتور | یونیورسال برای موتورهای دیزلی میتسوبیشی (S6A و غیره) |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی میتسوبیشی S6A |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| اتصالات مدل موتور | یونیورسال برای موتورهای دیزلی میتسوبیشی (S4K-N Metal و غیره) |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی میتسوبیشی S4K-N |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| اتصالات مدل موتور | یونیورسال برای موتورهای دیزل میتسوبیشی (D06 و غیره) |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی میتسوبیشی D06 |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| اتصالات مدل موتور | یونیورسال برای موتورهای دیزلی میتسوبیشی (6D15T و غیره) |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی میتسوبیشی 6D15T |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| اتصالات مدل موتور | یونیورسال برای موتورهای دیزل میتسوبیشی (6M50 و غیره) |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی میتسوبیشی 6M50 |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| اتصالات مدل موتور | یونیورسال برای موتورهای دیزلی میتسوبیشی (4D35 فلزی و غیره) |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی میتسوبیشی 4D35 |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| سازگاری مدل موتور | CTP 3116 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 9X6445/331328 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP 3306-0 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTP3306002A، CTP3306002B، CTP3306002C، CTP3306010A |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| نام تجاری | یانمار |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی Yanmar 4TNE98 4TNE94 |
| برنامه | یانمار 4TNE98 4TNE94 بیل مکانیکی برقی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی |
| معیار کیفیت | استاندارد OEM (منطبق با مشخصات اصلی Kubota) |
| گارانتی | 6 ماه گارانتی |
| نام تجاری | یانمار |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی Yanmar 4TNV88 |
| برنامه | بیل مکانیکی برقی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی یانمار 4TNV88 |
| معیار کیفیت | استاندارد OEM (منطبق با مشخصات اصلی Kubota) |
| گارانتی | 6 ماه گارانتی |