| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (S6A, enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi S6A graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (S4K-N metaal enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi S4K-N metalen graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (D06 enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi D06 graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (6D15T enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi 6D15T graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (6M50 enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi 6M50 graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (4D35 metaal enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi 4D35 metalen graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP 3116 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 9X6445/331328 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP3306-0 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTP3306002A, CTP3306002B, CTP3306002C, CTP3306010A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Merk | Yanmar |
|---|---|
| Producttype | Yanmar 4TNE98 4TNE94 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Yanmar 4TNE98 4TNE94 Aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Merk | Yanmar |
|---|---|
| Producttype | Yanmar 4TNV88 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Yanmar 4TNV88 Aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |