| برند | من هم دارم |
|---|---|
| مدل موتور | ISF28 |
| شماره های OE | ۵۳۴۵۶۴۷ (سرویس ۵۲۵۷۱۸۷) |
| نوع گاسکت | گاسکت سر سیلندر |
| مواد | MLX فولاد ضد زنگ چند لایه ای با پوشش ویتون (مقاوم حرارت تا 250°C/482°F) |
| ضخامت فشرده شده | 0.040" - "0.045" |
| اندازه حفاری | 3.70" (94mm) |
| مقدار لایه | 5 لایه |
| درخواست | ماشین حفاری کاماتسو PC56-7 |
| استاندارد کیفیت | صدور گواهینامه ISO 9001، معادل OEM |