| برند | من هم دارم |
| مدل موتور | QSB59 |
| شماره های OE | ۳۹۷۷۰۶۳ (سرويس های ۳۹۷۸۵۱۷، ۳۹۴۵۸۰۳) |
| نوع گاسکت | گاسکت سر سیلندر |
| مواد | MLX فولاد ضد زنگ چند لایه ای با پوشش ویتون (مقاوم حرارت تا 250°C/482°F) |
| ضخامت فشرده شده | 0.060"-0.068" |
| اندازه حفاری | 4.02" (125 میلی متر) |
| مقدار لایه | 5 لایه |
| درخواست | ماشین حفاری کاماتسو PC200-7/8 |
| استاندارد کیفیت | صدور گواهینامه ISO 9001، معادل OEM |
| تضمین | 6 ماه |