| Marka | Kubota |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek Kubota D1305 |
| Aplikacja | Koparki Kubota D1305, Ciągniki, Maszyny Przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek do naprawy koparki Yanmar 3TNV72 3TNE72 |
| Aplikacja | Yanmar 3TNV72 3TNE72 Koparki z napędem, traktory, maszyny przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Dopasowanie modelu silnika | Isuzu 6WG1 |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Isuzu 6WG1 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | Isuzu 6SD1 |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Isuzu 6SD1 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Model produktu | Zestaw uszczelek do remontu silnika metalowego VLV D8K |
|---|---|
| Numer OE | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D8K 7,7 l/7,8 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC350D/EC380D/EC300D, ładowarki i wozidła napędzane silnikiem D8K |
| Stan | Zupełnie nowy, posiada certyfikaty ISO 9001 i TS16949 |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika VLV F3L2011 |
|---|---|
| Numer OE | 02931743, 02931434, 02928844, VOE02931743, VOE02931434 |
| Dopasuj silnik | VLV F3L2011 3-cylindrowy, wolnossący silnik wysokoprężny o pojemności 2,3 l |
| Aplikacja | Minikoparka VLV EC15C/EC17C/EC18C, sprzęt kompaktowy napędzany silnikiem F3L2011 |
| Stan | Fabrycznie nowy, ISO 9001 |
| Model produktu | Zestaw uszczelek do remontu silnika VLV D6D Metal |
|---|---|
| Numer OE | 11716554, 20798191, 20798186, 20459845, VOE11716554 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy silnik wysokoprężny VLV D6D 5,5 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC160B/EC180B/EC210B/EC240B, ładowarki z napędem D6D |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika azbestowego VLV D7D |
|---|---|
| Numer OE | 15011483, 20412597, 20725316, 02937629, VOE15011483 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D7D 7,1 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR, ładowarki i równiarki z napędem D7D |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek Kubota D902 |
| Aplikacja | Koparki Kubota D902, Ciągniki, Maszyny Przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników wysokoprężnych Mitsubishi (azbest 4D34 itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki azbestowej Mitsubishi 4D34 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |