| Zgodność modelu silnika | CTP C15 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 515-7889, 5157889, 3164810, CTPC15001A, CTPC15002A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | C18 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 227-1204, 2271204, CTPC18001B, CTPC18010C, 3196715 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika azbestowego VLV D5D |
|---|---|
| Numer OE | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Dopasuj silnik | Silnik wysokoprężny VLV D5D |
| Aplikacja | Koparka VLV EC160B/EC180B, ładowarki z napędem D5D |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika metalowego VLV D7E |
|---|---|
| Numer OE | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D7E 7,1 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR, ładowarki i równiarki z napędem D7E |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika azbestowego VLV D7E |
|---|---|
| Numer OE | 20943389, 15011483, 15011490, 20459828, VOE20943389 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D7E 7,1 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC210B/EC240B/EC290B/EC290BLC, ładowarki i równiarki z napędem D7E |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Zgodność modelu silnika | CTP C9 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 424-5181, 4245181, 424-3549, 559-5528, CTPC9005A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Typ | Zestaw naprawy remontu |
|---|---|
| Model silnika | 6090 |
| Typ silnika | Diesel |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek Kubota D1005 |
| Aplikacja | Koparki Kubota D1005, Ciągniki, Maszyny Przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Zgodność modelu silnika | C6.6-N |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | T416115, 176-3141, CTPC66N001A, CTPC66N002B, 256-7704 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek Kubota V1503 |
| Aplikacja | Koparki Kubota V1503, Ciągniki, Maszyny Przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |