| Ürün Modeli | D4D Asbest Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 02931738, 11716555, 10191, 02937589, 02931663 |
| Motoru Tak | VLV D4D Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC140B/EC135B Ekskavatör, D4D-destekli Yükleyiciler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D7D Asbest Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 15011483, 20412597, 20725316, 02937629, VOE15011483 |
| Motoru Tak | VLV D7D 7,1 L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR Ekskavatör, D7D destekli Yükleyiciler ve Greyderler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D8K Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Motoru Tak | VLV D8K 7,7L/7,8L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC350D/EC380D/EC300D Ekskavatör, D8K ile Çalışan Yükleyiciler ve Taşıyıcılar |
| Durum | Yepyeni, ISO 9001 ve TS16949 Sertifikalı |
| Ürün Modeli | VLV F3L2011 Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 02931743, 02931434, 02928844, VOE02931743, VOE02931434 |
| Motoru Tak | VLV F3L2011 2,3L 3 Silindirli Doğal Emişli Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC15C/EC17C/EC18C Mini Ekskavatör, F3L2011 ile güçlendirilmiş Kompakt Ekipman |
| Durum | Yepyeni, ISO 9001 |
| Ürün Tipi | Komatsu 6D125-8 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Başvuru | Komatsu 6D125-8 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Temel Bileşen Kapsamı | Contalar, Pistonlar, Rulmanlar, Gömlekler, Contalar ve Valf Parçaları |
| Malzeme Sınıfı | Premium Ağır Hizmet (MLS Contalar, Dövme Pistonlar, Tri-Metal Rulmanlar) |
| Uygulama Senaryosu | Motor Revizyonu, Tam Yeniden İnşa, Kritik Onarım ve Bakım |
| Ürün Tipi | Komatsu 6D105 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Başvuru | Komatsu 6D105 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Temel Bileşen Kapsamı | Contalar, Pistonlar, Rulmanlar, Gömlekler, Contalar ve Valf Parçaları |
| Malzeme Sınıfı | Premium Ağır Hizmet (MLS Contalar, Dövme Pistonlar, Tri-Metal Rulmanlar) |
| Uygulama Senaryosu | Motor Revizyonu, Tam Yeniden İnşa, Kritik Onarım ve Bakım |
| Ürün Tipi | Komatsu 4D94 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Başvuru | Komatsu 4D94 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Temel Bileşen Kapsamı | Contalar, Pistonlar, Rulmanlar, Gömlekler, Contalar ve Valf Parçaları |
| Malzeme Sınıfı | Premium Ağır Hizmet (MLS Contalar, Dövme Pistonlar, Tri-Metal Rulmanlar) |
| Uygulama Senaryosu | Motor Revizyonu, Tam Yeniden İnşa, Kritik Onarım ve Bakım |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP 3116 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 9X6445/331328 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Ürün Tipi | Komatsu 6D170E1 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Başvuru | Komatsu 6D170E1 Elektrikli Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Temel Bileşen Kapsamı | Contalar, Pistonlar, Rulmanlar, Gömlekler, Contalar ve Valf Parçaları |
| Malzeme Sınıfı | Premium Ağır Hizmet (MLS Contalar, Dövme Pistonlar, Tri-Metal Rulmanlar) |
| Uygulama Senaryosu | Motor Revizyonu, Tam Yeniden İnşa, Kritik Onarım ve Bakım |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Ürün Tipi | Kubota V3307 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Başvuru | Kubota V3307 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |