| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika D4D Azbest |
|---|---|
| Numer OE | 02931738, 11716555, 10191, 02937589, 02931663 |
| Dopasuj silnik | Silnik wysokoprężny VLV D4D |
| Aplikacja | Koparka VLV EC140B/EC135B, ładowarki z napędem D4D |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika azbestowego VLV D7D |
|---|---|
| Numer OE | 15011483, 20412597, 20725316, 02937629, VOE15011483 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D7D 7,1 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR, ładowarki i równiarki z napędem D7D |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Model produktu | Zestaw uszczelek do remontu silnika metalowego VLV D8K |
|---|---|
| Numer OE | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D8K 7,7 l/7,8 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC350D/EC380D/EC300D, ładowarki i wozidła napędzane silnikiem D8K |
| Stan | Zupełnie nowy, posiada certyfikaty ISO 9001 i TS16949 |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika VLV F3L2011 |
|---|---|
| Numer OE | 02931743, 02931434, 02928844, VOE02931743, VOE02931434 |
| Dopasuj silnik | VLV F3L2011 3-cylindrowy, wolnossący silnik wysokoprężny o pojemności 2,3 l |
| Aplikacja | Minikoparka VLV EC15C/EC17C/EC18C, sprzęt kompaktowy napędzany silnikiem F3L2011 |
| Stan | Fabrycznie nowy, ISO 9001 |
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 6D125-8 |
|---|---|
| Aplikacja | Komatsu 6D125-8 Koparki z napędem, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 6D105 |
|---|---|
| Aplikacja | Koparki z napędem Komatsu 6D105, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 4D94 |
|---|---|
| Aplikacja | Koparki z napędem Komatsu 4D94, traktory, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Zgodność modelu silnika | CTP 3116 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 9X6445/331328 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 6D170E1 |
|---|---|
| Aplikacja | Koparki z napędem Komatsu 6D170E1, traktory, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Kubota V3307 |
| Aplikacja | Koparki z napędem Kubota V3307, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |