| Productmodel | VLV D8K metalen motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Passende motor | VLV D8K 7,7L/7,8L 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC350D/EC380D/EC300D graafmachine, door D8K aangedreven laders en dumpers |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 en TS16949 gecertificeerd |
| Productmodel | VLV F3L2011 Pakkingset voor motorrevisie |
|---|---|
| OE-nummer | 02931743, 02931434, 02928844, VOE02931743, VOE02931434 |
| Passende motor | VLV F3L2011 2,3 liter 3-cilinder dieselmotor met natuurlijke aanzuiging |
| Sollicitatie | VLV EC15C/EC17C/EC18C minigraafmachine, compacte uitrusting met F3L2011-aandrijving |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 |
| Productmodel | VLV D7D Asbest motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 15011483, 20412597, 20725316, 02937629, VOE15011483 |
| Passende motor | VLV D7D 7,1 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR graafmachine, door D7D aangedreven laders en graders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Producttype | Komatsu 6D125-8 graafmachine revisie pakkingset |
|---|---|
| Sollicitatie | Komatsu 6D125-8 elektrische graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Dekking van kerncomponenten | Pakkingen, zuigers, lagers, voeringen, afdichtingen en kleponderdelen |
| Materiaalkwaliteit | Premium heavy-duty (MLS-pakkingen, gesmede zuigers, tri-metalen lagers) |
| Toepassingsscenario | Motorrevisie, volledige herbouw, kritieke reparatie en onderhoud |
| Producttype | Komatsu 6D105 graafmachine revisie pakkingset |
|---|---|
| Sollicitatie | Komatsu 6D105 elektrische graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Dekking van kerncomponenten | Pakkingen, zuigers, lagers, voeringen, afdichtingen en kleponderdelen |
| Materiaalkwaliteit | Premium heavy-duty (MLS-pakkingen, gesmede zuigers, tri-metalen lagers) |
| Toepassingsscenario | Motorrevisie, volledige herbouw, kritieke reparatie en onderhoud |
| Producttype | Komatsu 4D94 graafmachine revisie pakkingset |
|---|---|
| Sollicitatie | Komatsu 4D94 elektrische graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Dekking van kerncomponenten | Pakkingen, zuigers, lagers, voeringen, afdichtingen en kleponderdelen |
| Materiaalkwaliteit | Premium heavy-duty (MLS-pakkingen, gesmede zuigers, tri-metalen lagers) |
| Toepassingsscenario | Motorrevisie, volledige herbouw, kritieke reparatie en onderhoud |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP 3116 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 9X6445/331328 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Producttype | Komatsu 6D170E1 graafmachine revisie pakkingset |
|---|---|
| Sollicitatie | Komatsu 6D170E1 elektrische graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Dekking van kerncomponenten | Pakkingen, zuigers, lagers, voeringen, afdichtingen en kleponderdelen |
| Materiaalkwaliteit | Premium heavy-duty (MLS-pakkingen, gesmede zuigers, tri-metalen lagers) |
| Toepassingsscenario | Motorrevisie, volledige herbouw, kritieke reparatie en onderhoud |
| Merk | Kubota |
|---|---|
| Producttype | Kubota V3307 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Kubota V3307 aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Merk | Kubota |
|---|---|
| Producttype | Kubota V2607 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Kubota V2607 aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |