| Ürün türü | Yanmar 4D88-O Ekskavatör Tam Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | OEM: 729407-92660, YM129408-01330, 729601-92790; Satış Sonrası: YM129408-01331, 729407-92661, 4D88OG |
| Motor uyumu | 4D88-O, 4TNV88, 4TNE88 |
| Başvuru | Komatsu PC45MR-3/PC50MR-2/PC55MR-3, Hitachi ZX40U-2/ZX50U-2/ZX40U-3U ekskavatörler ve 4D88-O/4TNV88/ |
| Dünya çapında nakliye | Doğrudan fabrika tedariki, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat (stoktaki ürünler için 3-7 iş günü; toplu |
| Ürün türü | Yanmar 3TNC80 Ekskavatör tam Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | OEM: 119812-01330; Satış Sonrası: 119812-01331, 3TNC80GASKET, 119812-01332 |
| Motor uyumu | 3TNC80, 3TNC80-L, 3TNC80-RHK |
| Başvuru | Yanmar B25, B32, B32-2, VIO30-2, VIO35-2 ekskavatörler ve Yanmar 3TNC80 serisi motorlarla çalışan Sa |
| Dünya çapında nakliye | Doğrudan fabrika tedariki, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat (stoktaki ürünler için 3-7 iş günü; toplu |
| Ürün türü | Isuzu 4BD2 Ekskavatör Tam Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | OEM: 5-87810462-0, 5-87810217-2, 5-87810462-1; Satış Sonrası: 5878104620, 5878102172, 4BD2GASKET |
| Motor Modeli | 4BD2, 4BD2T (turboşarjlı), 4BD2 doğal emişli |
| Başvuru | Hitachi EX100, EX150, EX120-5, ZAX120 için uygundur; Kobelco SK120-5, SK120-6; Sumitomo SH120 ekskav |
| Dünya çapında nakliye | Doğrudan fabrika tedariki, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat (stoktaki ürünler için 3-7 iş günü; toplu |
| Ürün türü | Isuzu 4BD1T Ekskavatör Tam Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | OEM: 5878103182, 5878102480, 5111410830; Satış Sonrası: 5878103182, 5878102480, 4BD1TGASKET |
| Motor uyumu | 4BC2, 4BC2T (turboşarjlı), 4BC2 doğal emişli |
| Başvuru | Hitachi EX90, EX100, EX120, EX120-2, EX120-3, EX150 için uygundur; JCB JS110, JS130; Kobelco SK100 M |
| Dünya çapında nakliye | Doğrudan fabrika tedariki, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat (stoktaki ürünler için 3-7 iş günü; toplu |
| Ürün türü | Yanmar 4D84-3 Ekskavatör Tam Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | OEM: 129002-22090, 129408-01330, 129002-22510; Satış Sonrası: 129002-22091, 4D843GASKET, 129408-0133 |
| Motor Modeli | 4D84-3, 4D84E-3, 4D84-3GB |
| Başvuru | Komatsu PC40, PC45R-8, PC50UU-2, PC50MR-3 için uygundur; Kobelco SK40SR-2; Mustang 2040, 2050; Yanma |
| Dünya çapında nakliye | Doğrudan fabrika tedariki, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat (stoktaki ürünler için 3-7 iş günü; toplu |
| Ürün türü | Yanmar 3TNV82 Ekskavatör Tam Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 119812-01330 / 729505-92780 |
| Motor uyumu | Yanmar 3TNV82, 3TNV82A, 3TNV82-B, 3TNV82-C tüm seri motor |
| Başvuru | Yanmar: VIO30, VIO35, B30, B35 Mini Ekskavatör. Kobelco: SK30SR, SK35SR. Takeuchi: TB135, TB250 Yanm |
| Dünya çapında nakliye | Doğrudan fabrika tedariki, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat (stoktaki ürünler için 3-7 iş günü; toplu |
| Ürün türü | Yanmar 4TNE88 Ekskavatör tam Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | OEM: 729407-92660, 129407-01340, 129704-01304; Satış Sonrası: 729407-92661, 129407-01341, 4TNE88GASK |
| Motor uyumu | 4TNE88, 4TNE88-ACG, 4TNE88-EAD, 4TNE88-HP, 4TNE88-NSR, 4TNE88-TB |
| Başvuru | Case CX47/CX50B, Kobelco SK45SR-2/SK50UR-3, Hitachi ZX40U-2/ZX50U-2, Kato 45N, Yanmar VIO55-5B ekska |
| Dünya çapında nakliye | Doğrudan fabrika tedariki, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat (stoktaki ürünler için 3-7 iş günü; toplu |
| Ürün türü | Yanmar 4D84-2 Ekskavatör Tam Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | OEM: YM729432-92602, YM729432-92600; Satış Sonrası: YM729432-92601, YM729432-92603, 4D842GASKET |
| Motor uyumu | 4D84-2, 4D84E-2 |
| Başvuru | 4D84-2 motorlarla çalışan Komatsu PC40-7/PC45-1/PC50UU-2 ve Yanmar B6 ekskavatörler için uygundur. |
| Dünya çapında nakliye | Doğrudan fabrika tedariki, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat (stoktaki ürünler için 3-7 iş günü; toplu |
| Tip | Tamir Setleri |
|---|---|
| Motor Modeli | 6090 |
| Motor Tipi | Dizel |
| Garanti | 6 Ay |
| makine test raporu | Tedarik edilen |
| Ürün Tipi | Hino J08E Motor için Metal Tam Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Hino J08E, J08ET 7,7 L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| OE Numaraları | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu |