| Modeli | KUBOTA D1803 Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numaraları | 1G750-03044, 16467-03050, 1G750-03040, 1G75003044, 1646703050 |
| Motoru Tak | KUBOTA D1803 1.8L 3 Silindirli Dizel Motor (Turbo/Doğal Emişli, Tier 4/Kademe V Sertifikalı) |
| Başvuru | Kubota KX161/KX163/KX185/U50 Ekskavatör, Bob cat S185/S205 Yükleyici, Kubota L3400/L3800 Traktör |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Modeli | KUBOTA V1502 Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numaraları | 15439-03310, 15439-03311, 16467-03030, 1543903310, 1646703030 |
| Motoru Tak | KUBOTA V1502 1.5L 4 Silindirli Su Soğutmalı Dizel Motor (V1502-B/E/T Varyantları, 34,0 HP) |
| Başvuru | Kubota KX101/KX155 Ekskavatör, Kubota L2600/RX3600 Traktör, Bob cat Yükleyiciler, V1502 ile çalışan |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Modeli | KUBOTA V3600 Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numaraları | 1C020-03310, 16467-03070, 1G750-03070, 1C02003310, 1646703070 |
| Motoru Tak | KUBOTA V3600 3.6L 4 Silindirli Su Soğutmalı Dizel Motor (V3600-E3B, V3600-T-E3B Turbo Çeşitleri) |
| Başvuru | Kubota KX185/KX210/U60/U70 Ekskavatör, Kubota Traktörler, Bob cat Yükleyiciler, V3600 ile çalışan Ma |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Ürün Tipi | Liebherr D934 Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Metal MLS/Yağa Dayanıklı Elastomer) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Liebherr D934, D936 Sıralı 4 Silindirli Dizel Motor (7,0L, 122mm×150mm) |
| Ekskavatör Modelleri | Liebherr R934C, R916, R926, R944C |
| OE Numaraları | 10135885, 10125000, 9274974, 10120844 |
| Malzeme | Metal MLS (Çok Katmanlı Çelik), Yağa Dayanıklı Elastomer, Korozyon Önleyici Kaplama |
| Ürün Tipi | Liebherr D944 Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Metal MLS/Yağa Dayanıklı Elastomer) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Liebherr D944, D934 A7 Sıralı 4 Silindirli Dizel Motor (8,0L, 130mm×150mm) |
| Ekskavatör Modelleri | Liebherr R944C, R934, R945, R914C |
| OE Numaraları | 10118621, 10133667, 12832185, 10135434 |
| Malzeme | Metal MLS (Çok Katmanlı Çelik), Yağa Dayanıklı Elastomer, Korozyon Önleyici Kaplama |
| Ürün Tipi | Cum mins 6CT K2 Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Metal MLS/Asbestsiz) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Cum dk. 6CT K2, 6CT 8,9L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor (8,9L, 114mm×140mm) |
| Ekskavatör Modelleri | Komatsu PC360-7/PC300-7, Zoomlion ZE330E, Shantui 933D, XCMG XE305D |
| OE Numaraları | 3802629, 4025271, 5579026, 3802624, 3800558, 3802389 |
| Malzeme | Metal MLS (Çok Katmanlı Çelik), Asbestsiz Aramid Elyaf, PTFE Korozyon Önleyici/Yağlara Dayanıklı Kap |
| Ürün Tipi | Cum mins 6L K1 Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Metal MLS/Yüksek Saflıkta Grafit Kompozit) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Cum dk. 6L K1, 6L 8,9L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor (8,9L, 114mm×145mm) |
| Ekskavatör Modelleri | Komatsu PC400-7/PC360-7, Zoomlion ZE480E, LiuGong 922F, Lonking CDM6225 |
| OE Numaraları | 4086758, 4089758, 4089759, 4025107, 3800558, 3802389 |
| Malzeme | Metal MLS (Çok Katmanlı Çelik), Yüksek Saflıkta Grafit Kompozit (≥%98 saflık), PTFE Korozyon Önleyic |
| Ürün Tipi | Cum mins 6L K2 Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Metal MLS/Yüksek Saflıkta Grafit Kompozit) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Cum dk. 6L K2, 6L 8,9L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor (8,9L, 114mm×145mm) |
| Ekskavatör Modelleri | Komatsu PC450-7/PC400-7, Zoomlion ZE520E, LiuGong 936E, Lonking CDM6250 |
| OE Numaraları | 4089758, 4089759, 4086758, 4025107, 3800558, 3802389 |
| Malzeme | Metal MLS (Çok Katmanlı Çelik), Yüksek Saflıkta Grafit Kompozit (≥%98 saflık), PTFE Korozyon Önleyic |
| Ürün Tipi | Cum mins N14 K1 Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Metal MLS/Yüksek Saflıkta Grafit Kompozit) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Cum dk. N14 K1, 14L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor (14L, 140mm×152mm) |
| Ekskavatör Modelleri | Komatsu PC500-7/PC450-7, Zoomlion ZE600E, LiuGong 950E, Lonking CDM6300 |
| OE Numaraları | 4089370, 4058790, 4089371, 3076189, 3008591, 3037537 |
| Malzeme | Metal MLS (Çok Katmanlı Çelik), Yüksek Saflıkta Grafit Kompozit (≥%98 saflık), PTFE Korozyon Önleyic |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (4M40, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 4M40 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |