| Uyumlu motor modeli | Doosan DE08 |
|---|---|
| Motor Modeli | Doosan DE08 |
| Kit tipi | Tam Motor Revizyonu Yeniden Oluşturma Kiti |
| çekirdek bileşenler | Contalar + Pistonlar + Rulmanlar + Valfler + Silindir Gömlekleri |
| Malzeme Standardı | OEM Uyumlu Alaşımlı Çelik / Asbestsiz / Tungsten Karbür |
| Uyumlu motor modeli | Doosan DE12T/DE12TIS |
|---|---|
| Motor Modeli | Doosan DE12T/DE12TIS |
| Kit tipi | Tam Motor Revizyonu Yeniden Oluşturma Kiti |
| çekirdek bileşenler | Contalar + Pistonlar + Rulmanlar + Valfler + Silindir Gömlekleri |
| Malzeme Standardı | OEM Uyumlu Alaşımlı Çelik / Asbestsiz / Tungsten Karbür |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C7.1-N |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | T442648, 388-4707, 3884707, 3596616, CTPC71N001A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C7.1 Direkt Enjeksiyon |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 359-6616, 3596616, C7.1T, 2975350, CTPC71001A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C9 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 424-5181, 4245181, 424-3549, 559-5528, CTPC9005A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C15 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 515-7889, 5157889, 3164810, CTPC15001A, CTPC15002A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | C18 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 227-1204, 2271204, CTPC18001B, CTPC18010C, 3196715 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Uyumlu motor modeli | Doosan [DL06] / [DL06K] (Sıralı 6 Silindirli Dizel) |
|---|---|
| Motor Modeli | DL06 |
| Kit tipi | Tam Motor Revizyonu Yeniden Oluşturma Kiti |
| çekirdek bileşenler | Contalar + Pistonlar + Rulmanlar + Valfler + Silindir Gömlekleri |
| Malzeme Standardı | OEM Uyumlu Alaşımlı Çelik / Asbestsiz / Tungsten Karbür |
| Uyumlu motor modeli | Doosan DE12T/DE12TIS |
|---|---|
| Motor Modeli | Doosan DE12T/DE12TIS |
| Kit tipi | Tam Motor Revizyonu Yeniden Oluşturma Kiti |
| çekirdek bileşenler | Contalar + Pistonlar + Rulmanlar + Valfler + Silindir Gömlekleri |
| Malzeme Standardı | OEM Uyumlu Alaşımlı Çelik / Asbestsiz / Tungsten Karbür |
| Ürün Modeli | D4D Asbest Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 02931738, 11716555, 10191, 02937589, 02931663 |
| Motoru Tak | VLV D4D Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC140B/EC135B Ekskavatör, D4D-destekli Yükleyiciler |
| Durum | Yepyeni |