| Ürün Tipi | Mitsubishi S4S Motor için Tam Motor Revizyonu Asbest Conta Kiti |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Mitsubishi S4S 3.331L Sıralı 4 Silindirli Su Soğutmalı Dizel Motor (Doğal Emişli/Turboşarjlı) |
| Ekskavatör Modelleri | Yiyecek sütunu 305.5, 305.5B, 305.5D; PEL İŞ EB706, EB706P; Mitsubishi MS070, MS090; Komatsu PC30, P |
| OE Numaraları | 32A94-00040, 32A94-10040, 32A94-00010, 32A0102204, 32A9400030, HFM6460 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu ve Onarımı, Eski Ek |
| Ürün Tipi | Mitsubishi S6S Motor için Tam Motor Revizyonu Metal Conta Kiti (MLS/Paslanmaz Çelik) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Mitsubishi S6S 5.65L 6 Silindirli Su Soğutmalı Dizel Motor (Doğal Emişli/Turboşarjlı) |
| Ekskavatör Modelleri | Yiyecek sütunu 315, 315C, 315C L, 317B, 318B |
| OE Numaraları | 32B9400010, 32B9410010, 32B9400011, 32B0112100, 32B0112101, 32B0112102 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu ve Onarımı |
| Ürün türü | Yanmar 3TNV76 Ekskavatör Tam Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 119717-11740 119717-01330 |
| Motor uyumu | Kusursuz kurulum için Yanmar 3TNV76, 3TNV76-BX, 3TNV76-CAV, 3TNV76-CCSF, 3TNV76-CKE spesifikasyonlar |
| Başvuru | 3TNV76 (tüm modeller) 3TNV76-BX, 3TNV76-CAV, 3TNV76-CCSF, 3TNV76-CKE, 3TNV76-CSA, 3TNV76-GGE |
| Dünya çapında nakliye | Doğrudan fabrika tedariki, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat (stoktaki ürünler için 3-7 iş günü; toplu |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C4.4-O Direkt Enjeksiyon |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC44O001A, CTPC44O002B, 240-7194, 2584946, 390-0341, 3681E074 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C6.6 Direkt Enjeksiyon |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC66001A, CTPC66002B, 320-4440, 3204440, 420-7594, 526-4592 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C2.2 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC22001A, CTPC22002B, 2974830, 2974835, 3050788, 3050792 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C4.2 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC42001A, CTPC42002B, 296-4784, 2964784, 2964689, 477-1358, 598-5827 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP 3306-0 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTP3306002A, CTP3306002B, CTP3306002C, CTP3306010A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP 3406 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTP3406082B, CTP3406028A, CTP3406051C, CTP3406022A, 2D5383, 3E7491 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Modeli | YANMAR 3TNV72 Kafa Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numaraları | 121000-01330 |
| Motoru Tak | Yanmar 3TNV72, 3TN72, 3TNA72, 3TNE72 |
| satış noktası | Stokta Var, Gönderime Hazır, Toplu Sipariş Kabul Edildi, OEM Üretimi Mevcut, Dünya Çapında Hızlı Gön |
| Garanti | 6 ay Garanti |