| سازگاری مدل موتور | CTP C1.1 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTPC11001A، 2664325، 7X2521، CTPC11002B، CTPC11003C |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| نوع محصول | کیت واشر آزبست تعمیر اساسی کامل موتور برای موتور میتسوبیشی S4S |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 4 سیلندر خطی میتسوبیشی S4S 3.331 لیتری آب خنک (با تنفس طبیعی/توربوشارژ) |
| مدلهای بیل مکانیکی | ستون Cater 305.5, 305.5B, 305.5D; PEL JOB EB706, EB706P; میتسوبیشی MS070، MS090; Komatsu PC30, PC40 |
| شماره های OE | 32A94-00040، 32A94-10040، 32A94-00010، 32A0102204، 32A9400030، HFM6460 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی و تعمیر موتور، سازگاری |
| نوع محصول | کیت واشر فلزی تعمیر اساسی موتور برای موتور میتسوبیشی S6S (MLS/فولاد ضد زنگ) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر میتسوبیشی S6S 5.65 لیتری آب خنک (با تنفس طبیعی/توربوشارژ) |
| مدلهای بیل مکانیکی | Cater pillar 315, 315C, 315C L, 317B, 318B |
| شماره های OE | 32B9400010, 32B9410010, 32B9400011, 32B0112100, 32B0112101, 32B0112102 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی و تعمیر موتور |
| نوع محصول | کیت کامل واشر بیل مکانیکی Yanmar 3TNV76 |
|---|---|
| شماره OE | 119717-11740 119717-01330 |
| تناسب موتور | طراحی شده با مشخصات دقیق Yanmar 3TNV76، 3TNV76-BX، 3TNV76-CAV، 3TNV76-CCSF، 3TNV76-CKE برای نصب بدون |
| برنامه | 3TNV76 (همه انواع) 3TNV76-BX، 3TNV76-CAV، 3TNV76-CCSF، 3TNV76-CKE، 3TNV76-CSA، 3TNV76-GGE |
| حمل و نقل در سراسر جهان | عرضه مستقیم کارخانه، قیمت رقابتی، تحویل سریع (3-7 روز کاری برای اقلام موجود در انبار، 10-25 روز برای |
| سازگاری مدل موتور | CTP C4.4-O تزریق مستقیم |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTPC44O001A، CTPC44O002B، 240-7194، 2584946، 390-0341، 3681E074 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C6.6 تزریق مستقیم |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTPC66001A، CTPC66002B، 320-4440، 3204440، 420-7594، 526-4592 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C2.2 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTPC22001A, CTPC22002B, 2974830, 2974835, 3050788, 3050792 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C4.2 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTPC42001A, CTPC42002B, 296-4784, 2964784, 2964689, 477-1358, 598-5827 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP 3306-0 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTP3306002A، CTP3306002B، CTP3306002C، CTP3306010A |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP 3406 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTP3406082B، CTP3406028A، CTP3406051C، CTP3406022A، 2D5383، 3E7491 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |