| Producttype | Metalen volledige motorrevisiepakkingset voor Hino J08E-motor |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Hino J08E, J08ET 7,7 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Graafmachine modellen | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| OE-nummers | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie |
| Producttype | Asbest volledige motorrevisie pakkingset voor Hino J08E-motor |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Hino J08E, J08ET 7,7 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Graafmachine modellen | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| OE-nummers | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3813, 04010-3820, S2917-81360 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie |
| Producttype | Volledige motorrevisiepakkingset voor Cum mins 6CT K2-motor (metaal MLS/niet-asbest) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Cummins 6CT K2, 6CT 8,9 liter 6-cilinder turbodieselmotor (8,9 liter, 114 mm x 140 mm) |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC360-7/PC300-7, Zoomlion ZE330E, Shantui 933D, XCMG XE305D |
| OE-nummers | 3802629, 4025271, 5579026, 3802624, 3800558, 3802389 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), niet-asbest aramidevezel, PTFE anticorrosie-/oliebestendige coating |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Cum mins N14 K1-motor (metaal MLS/hoogzuiver grafietcomp |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Cummins N14 K1, 14 liter 6-cilinder turbodieselmotor (14 liter, 140 mm x 152 mm) |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC500-7/PC450-7, Zoomlion ZE600E, LiuGong 950E, Lonking CDM6300 |
| OE-nummers | 4089370, 4058790, 4089371, 3076189, 3008591, 3037537 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), zeer zuiver grafietcomposiet (≥98% zuiverheid), PTFE anticorrosie-/oli |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Cum mins QSX15 K1-motor (metaal MLS/hoogzuiver grafietco |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Cummins QSX15 K1, 15 liter 6-cilinder turbodieselmotor (15 liter, 137 mm x 169 mm) |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC700-8/Hyundai R805LC-7, XCMG XE700D, Cater-stijl 349D, Zoomlion ZE700E |
| OE-nummers | 4955596, 4352145, 4089169, 4955590, 4376104, 4025287 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), zeer zuiver grafietcomposiet (≥98% zuiverheid), PTFE anticorrosie-/oli |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Cum mins QSX15 K2-motor (metaal MLS/hoogzuiver grafietco |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Cummins QSX15 K2, 15 liter 6-cilinder turbodieselmotor (15 liter, 137 mm x 169 mm, XPI-brandstofsyst |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC800-8/Hyundai R805LC-7, XCMG XE900D, CE750-8, Cater-stijl 352D |
| OE-nummers | 4352144, 4955595, 4025300, 4955590, 4352145, 4955596 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), zeer zuiver grafietcomposiet (≥98% zuiverheid), PTFE anticorrosie-/oli |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Cum mins QSM 11-N K2-motor (metaal MLS/hoogzuiver grafie |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Cummins QSM 11-N K2, 10,8 liter 6-cilinder turbodieselmotor (10,8 liter, 125 mm x 147 mm) |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC490LC-7/XCMG XE490D, Zoomlion ZE470, LiuGong 950E, Hyundai R450 |
| OE-nummers | 4089998, 4089478, 3883220, 3328781, 3073509, 4003966 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), zeer zuiver grafietcomposiet (≥98% zuiverheid), PTFE anticorrosie-/oli |
| Producttype | Volledige motorrevisie asbestpakkingset voor Mitsubishi S6S-motor |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Mitsubishi S6S 5,65 liter 6-cilinder watergekoelde dieselmotor (natuurlijke aanzuiging/turbocompress |
| Graafmachine modellen | Caterpilaar 315, 315C, 315C L, 317B, 318B (oudere modellen) |
| OE-nummers | 32B9400010, 32B9410010, 32B9400011, 32B0112100, 32B0112101, 32B0112102 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie en reparatie |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Cum mins N14 K2-motor (metaal MLS/hoogzuiver grafietcomp |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Cummins N14 K2, 14 liter 6-cilinder turbodieselmotor (14 liter, 140 mm x 152 mm) |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC600-7/PC500-7, Zoomlion ZE700E, LiuGong 960E, Lonking CDM6360 |
| OE-nummers | 4089372, 4025069, 4025068, 3803613, 3803376, 4024918 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), zeer zuiver grafietcomposiet (≥98% zuiverheid), PTFE anticorrosie-/oli |
| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (4M40 enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi 4M40 graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |