| Ürün Tipi | Hino J08E Motor için Metal Tam Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Hino J08E, J08ET 7,7 L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| OE Numaraları | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu |
| Ürün Tipi | Hino J08E Motor için Asbest Tam Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Hino J08E, J08ET 7,7 L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| OE Numaraları | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3813, 04010-3820, S2917-81360 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu |
| Ürün Tipi | Cum mins 6CT K2 Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Metal MLS/Asbestsiz) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Cum dk. 6CT K2, 6CT 8,9L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor (8,9L, 114mm×140mm) |
| Ekskavatör Modelleri | Komatsu PC360-7/PC300-7, Zoomlion ZE330E, Shantui 933D, XCMG XE305D |
| OE Numaraları | 3802629, 4025271, 5579026, 3802624, 3800558, 3802389 |
| Malzeme | Metal MLS (Çok Katmanlı Çelik), Asbestsiz Aramid Elyaf, PTFE Korozyon Önleyici/Yağlara Dayanıklı Kap |
| Ürün Tipi | Cum mins N14 K1 Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Metal MLS/Yüksek Saflıkta Grafit Kompozit) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Cum dk. N14 K1, 14L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor (14L, 140mm×152mm) |
| Ekskavatör Modelleri | Komatsu PC500-7/PC450-7, Zoomlion ZE600E, LiuGong 950E, Lonking CDM6300 |
| OE Numaraları | 4089370, 4058790, 4089371, 3076189, 3008591, 3037537 |
| Malzeme | Metal MLS (Çok Katmanlı Çelik), Yüksek Saflıkta Grafit Kompozit (≥%98 saflık), PTFE Korozyon Önleyic |
| Ürün Tipi | Cum mins QSX15 K1 Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Metal MLS/Yüksek Saflıkta Grafit Kompozi |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Cum dk. QSX15 K1, 15L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor (15L, 137mm×169mm) |
| Ekskavatör Modelleri | Komatsu PC700-8/Hyundai R805LC-7, XCMG XE700D, Cater pillar 349D, Zoomlion ZE700E |
| OE Numaraları | 4955596, 4352145, 4089169, 4955590, 4376104, 4025287 |
| Malzeme | Metal MLS (Çok Katmanlı Çelik), Yüksek Saflıkta Grafit Kompozit (≥%98 saflık), PTFE Korozyon Önleyic |
| Ürün Tipi | Cum mins QSX15 K2 Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Metal MLS/Yüksek Saflıkta Grafit Kompozi |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Cum dk. QSX15 K2, 15L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor (15L, 137mm×169mm, XPI yakıt siste |
| Ekskavatör Modelleri | Komatsu PC800-8/Hyundai R805LC-7, XCMG XE900D, CE750-8, Cater sütunu 352D |
| OE Numaraları | 4352144, 4955595, 4025300, 4955590, 4352145, 4955596 |
| Malzeme | Metal MLS (Çok Katmanlı Çelik), Yüksek Saflıkta Grafit Kompozit (≥%98 saflık), PTFE Korozyon Önleyic |
| Ürün Tipi | Cum mins QSM 11-N K2 Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Metal MLS/Yüksek Saflıkta Grafit Komp |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Cum dk. QSM 11-N K2, 10,8 L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor (10,8 L, 125 mm×147 mm) |
| Ekskavatör Modelleri | Komatsu PC490LC-7/XCMG XE490D, Zoomlion ZE470, LiuGong 950E, Hyundai R450 |
| OE Numaraları | 4089998, 4089478, 3883220, 3328781, 3073509, 4003966 |
| Malzeme | Metal MLS (Çok Katmanlı Çelik), Yüksek Saflıkta Grafit Kompozit (≥%98 saflık), PTFE Korozyon Önleyic |
| Ürün Tipi | Mitsubishi S6S Motor için Tam Motor Revizyonu Asbest Conta Kiti |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Mitsubishi S6S 5.65L 6 Silindirli Su Soğutmalı Dizel Motor (Doğal Emişli/Turboşarjlı, Eski Versiyonl |
| Ekskavatör Modelleri | Cater sütunu 315, 315C, 315C L, 317B, 318B (Eski Modeller) |
| OE Numaraları | 32B9400010, 32B9410010, 32B9400011, 32B0112100, 32B0112101, 32B0112102 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu ve Onarımı |
| Ürün Tipi | Cum mins N14 K2 Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Metal MLS/Yüksek Saflıkta Grafit Kompozit) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Cum dk. N14 K2, 14L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor (14L, 140mm×152mm) |
| Ekskavatör Modelleri | Komatsu PC600-7/PC500-7, Zoomlion ZE700E, LiuGong 960E, Lonking CDM6360 |
| OE Numaraları | 4089372, 4025069, 4025068, 3803613, 3803376, 4024918 |
| Malzeme | Metal MLS (Çok Katmanlı Çelik), Yüksek Saflıkta Grafit Kompozit (≥%98 saflık), PTFE Korozyon Önleyic |
| Motor Modeli Donanımı | Mitsubishi Dizel Motorlar için Evrensel (4M40, vb.) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Mitsubishi 4M40 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |