| Productmodel | VLV D7D Asbest motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 15011483, 20412597, 20725316, 02937629, VOE15011483 |
| Passende motor | VLV D7D 7,1 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR graafmachine, door D7D aangedreven laders en graders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Productmodel | VLV D8K metalen motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Passende motor | VLV D8K 7,7L/7,8L 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC350D/EC380D/EC300D graafmachine, door D8K aangedreven laders en dumpers |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 en TS16949 gecertificeerd |
| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (4D34 metaal enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi 4D34 metalen graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Productmodel | D4D Asbest motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 02931738, 11716555, 10191, 02937589, 02931663 |
| Passende motor | VLV D4D-dieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC140B/EC135B graafmachine, door D4D aangedreven laders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Producttype | Komatsu 6D105 graafmachine revisie pakkingset |
|---|---|
| Sollicitatie | Komatsu 6D105 elektrische graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Dekking van kerncomponenten | Pakkingen, zuigers, lagers, voeringen, afdichtingen en kleponderdelen |
| Materiaalkwaliteit | Premium heavy-duty (MLS-pakkingen, gesmede zuigers, tri-metalen lagers) |
| Toepassingsscenario | Motorrevisie, volledige herbouw, kritieke reparatie en onderhoud |
| Compatibel motormodel | Doosan DE08 Asbest |
|---|---|
| Motormodel | Doosan DE08 |
| Kittype | Volledige revisiekit voor motorrevisie |
| kerncomponenten | Pakkingen + Zuigers + Lagers + Kleppen + Cilindervoeringen |
| Materiële standaard | OEM-gematcht gelegeerd staal / niet-asbest / wolfraamcarbide |
| Compatibel motormodel | Doosan D1146 |
|---|---|
| Motormodel | Doosan D1146 |
| Kittype | Volledige revisiekit voor motorrevisie |
| kerncomponenten | Pakkingen + Zuigers + Lagers + Kleppen + Cilindervoeringen |
| Materiële standaard | OEM-gematcht gelegeerd staal / niet-asbest / wolfraamcarbide |
| Compatibel motormodel | Doosan DL08 |
|---|---|
| Motormodel | Doosan DL08 |
| Kittype | Volledige revisiekit voor motorrevisie |
| kerncomponenten | Pakkingen + Zuigers + Lagers + Kleppen + Cilindervoeringen |
| Materiële standaard | OEM-gematcht gelegeerd staal / niet-asbest / wolfraamcarbide |
| Compatibel motormodel | Doosan DE12T/DE12TIS |
|---|---|
| Motormodel | Doosan DE12T/DE12TIS |
| Kittype | Volledige revisiekit voor motorrevisie |
| kerncomponenten | Pakkingen + Zuigers + Lagers + Kleppen + Cilindervoeringen |
| Materiële standaard | OEM-gematcht gelegeerd staal / niet-asbest / wolfraamcarbide |
| Producttype | Komatsu 6D125-8 graafmachine revisie pakkingset |
|---|---|
| Sollicitatie | Komatsu 6D125-8 elektrische graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Dekking van kerncomponenten | Pakkingen, zuigers, lagers, voeringen, afdichtingen en kleponderdelen |
| Materiaalkwaliteit | Premium heavy-duty (MLS-pakkingen, gesmede zuigers, tri-metalen lagers) |
| Toepassingsscenario | Motorrevisie, volledige herbouw, kritieke reparatie en onderhoud |