| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika azbestowego VLV D7D |
|---|---|
| Numer OE | 15011483, 20412597, 20725316, 02937629, VOE15011483 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D7D 7,1 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR, ładowarki i równiarki z napędem D7D |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Model produktu | Zestaw uszczelek do remontu silnika metalowego VLV D8K |
|---|---|
| Numer OE | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D8K 7,7 l/7,8 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC350D/EC380D/EC300D, ładowarki i wozidła napędzane silnikiem D8K |
| Stan | Zupełnie nowy, posiada certyfikaty ISO 9001 i TS16949 |
| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników wysokoprężnych Mitsubishi (metal 4D34 itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki metalowej Mitsubishi 4D34 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika D4D Azbest |
|---|---|
| Numer OE | 02931738, 11716555, 10191, 02937589, 02931663 |
| Dopasuj silnik | Silnik wysokoprężny VLV D4D |
| Aplikacja | Koparka VLV EC140B/EC135B, ładowarki z napędem D4D |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 6D105 |
|---|---|
| Aplikacja | Koparki z napędem Komatsu 6D105, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Kompatybilny model silnika | Doosan DE08 Azbest |
|---|---|
| Model silnika | Doosan DE08 |
| Typ zestawu | Kompletny zestaw do remontu silnika |
| podstawowe komponenty | Uszczelki + Tłoki + Łożyska + Zawory + Tuleje cylindrowe |
| Norma materiałowa | Stal stopowa dopasowana do OEM / bez azbestu / węglik wolframu |
| Kompatybilny model silnika | DOOSAN D1146 |
|---|---|
| Model silnika | DOOSAN D1146 |
| Typ zestawu | Kompletny zestaw do remontu silnika |
| podstawowe komponenty | Uszczelki + Tłoki + Łożyska + Zawory + Tuleje cylindrowe |
| Norma materiałowa | Stal stopowa dopasowana do OEM / bez azbestu / węglik wolframu |
| Kompatybilny model silnika | DOOSAN DL08 |
|---|---|
| Model silnika | DOOSAN DL08 |
| Typ zestawu | Kompletny zestaw do remontu silnika |
| podstawowe komponenty | Uszczelki + Tłoki + Łożyska + Zawory + Tuleje cylindrowe |
| Norma materiałowa | Stal stopowa dopasowana do OEM / bez azbestu / węglik wolframu |
| Kompatybilny model silnika | Doosan DE12T/DE12TIS |
|---|---|
| Model silnika | Doosan DE12T/DE12TIS |
| Typ zestawu | Kompletny zestaw do remontu silnika |
| podstawowe komponenty | Uszczelki + Tłoki + Łożyska + Zawory + Tuleje cylindrowe |
| Norma materiałowa | Stal stopowa dopasowana do OEM / bez azbestu / węglik wolframu |
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 6D125-8 |
|---|---|
| Aplikacja | Komatsu 6D125-8 Koparki z napędem, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |