| Producttype | Komatsu 6D125-7 graafmachine revisie pakkingset |
|---|---|
| Sollicitatie | Komatsu 6D125-7 elektrische graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Dekking van kerncomponenten | Pakkingen, zuigers, lagers, voeringen, afdichtingen en kleponderdelen |
| Materiaalkwaliteit | Premium heavy-duty (MLS-pakkingen, gesmede zuigers, tri-metalen lagers) |
| Toepassingsscenario | Motorrevisie, volledige herbouw, kritieke reparatie en onderhoud |
| Motormodel montage | 4JG1 |
|---|---|
| Producttype | Isuzu 4JG1 graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C7.1 Directe injectie |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 359-6616, 3596616, C7.1T, 2975350, CTPC71001A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C7.1-N |
|---|---|
| Kern OE-nummer | T442648, 388-4707, 3884707, 3596616, CTPC71N001A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C11 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 424-5181, 4245181, 424-3549, 559-5528, CTPC9005A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C12 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 187-3307, 1873307, 1333919, CTPC12001A, 4736786 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C13 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 355-0769, 3550769, 265-5324, 2655321, CTPC13001A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | C18 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 227-1204, 2271204, CTPC18001B, CTPC18010C, 3196715 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C9.3 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 262-1940, 2621940, CTPC93001A, 453-5998, 4535998 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C15 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 515-7889, 5157889, 3164810, CTPC15001A, CTPC15002A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |