| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 6D125-7 |
|---|---|
| Aplikacja | Koparki z napędem Komatsu 6D125-7, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Dopasowanie modelu silnika | 4JG1 |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Isuzu 4JG1 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Zgodność modelu silnika | Wtrysk bezpośredni CTP C7.1 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 359-6616, 3596616, C7.1T, 2975350, CTPC71001A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C7.1-N |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | T442648, 388-4707, 3884707, 3596616, CTPC71N001A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C11 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 424-5181, 4245181, 424-3549, 559-5528, CTPC9005A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C12 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 187-3307, 1873307, 1333919, CTPC12001A, 4736786 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C13 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 355-0769, 3550769, 265-5324, 2655321, CTPC13001A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | C18 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 227-1204, 2271204, CTPC18001B, CTPC18010C, 3196715 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C9.3 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 262-1940, 2621940, CTPC93001A, 453-5998, 4535998 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C15 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 515-7889, 5157889, 3164810, CTPC15001A, CTPC15002A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |