| Productmodel | VLV D7E metalen motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Passende motor | VLV D7E 7,1 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR graafmachine, door D7E aangedreven laders en graders |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 en TS16949 gecertificeerd |
| Productmodel | VLV D7E metalen motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Passende motor | VLV D7E 7,1 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR graafmachine, door D7E aangedreven laders en graders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Productmodel | VLV D7E Asbest motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 20943389, 15011483, 15011490, 20459828, VOE20943389 |
| Passende motor | VLV D7E 7,1 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC210B/EC240B/EC290B/EC290BLC graafmachine, door D7E aangedreven laders en graders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Productmodel | VLV D8K metalen motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Passende motor | VLV D8K 7,7L/7,8L 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC350D/EC380D/EC300D graafmachine, door D8K aangedreven laders en dumpers |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 en TS16949 gecertificeerd |
| Compatibel motormodel | Doosan D1146 |
|---|---|
| Motormodel | Doosan D1146 |
| Kittype | Volledige revisiekit voor motorrevisie |
| kerncomponenten | Pakkingen + Zuigers + Lagers + Kleppen + Cilindervoeringen |
| Materiële standaard | OEM-gematcht gelegeerd staal / niet-asbest / wolfraamcarbide |
| Compatibel motormodel | Doosan DE12T/DE12TIS |
|---|---|
| Motormodel | Doosan DE12T/DE12TIS |
| Kittype | Volledige revisiekit voor motorrevisie |
| kerncomponenten | Pakkingen + Zuigers + Lagers + Kleppen + Cilindervoeringen |
| Materiële standaard | OEM-gematcht gelegeerd staal / niet-asbest / wolfraamcarbide |
| Motormodel montage | Cum minuten M11-0 |
|---|---|
| Producttype | Cum mins M11-0 graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Compatibel motormodel | Doosan DE08 Asbest |
|---|---|
| Motormodel | Doosan DE08 |
| Kittype | Volledige revisiekit voor motorrevisie |
| kerncomponenten | Pakkingen + Zuigers + Lagers + Kleppen + Cilindervoeringen |
| Materiële standaard | OEM-gematcht gelegeerd staal / niet-asbest / wolfraamcarbide |
| Productmodel | VLV D5D metalen motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Passende motor | VLV D5D-dieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC160B/EC180B graafmachine, door D5D aangedreven laders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Productmodel | VLV D5E motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 613757010, 61-43165-00, 15143614, 02931740, VOE613757010 |
| Passende motor | VLV D5E-dieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC210B/EC210D/EC240B graafmachine, door D5E aangedreven laders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |