| Merk | Kubota |
|---|---|
| Producttype | Kubota Z602 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Kubota Z602 aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Merk | Kubota |
|---|---|
| Producttype | Kubota V1503 pakkingset |
| Sollicitatie | Kubota V1503 Graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Merk | Kubota |
|---|---|
| Producttype | Kubota V1503 pakkingset |
| Sollicitatie | Kubota V1503 Graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (S4K-N asbest enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi S4K-N asbest graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C1.1 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC11001A, 2664325, 7X2521, CTPC11002B, CTPC11003C |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C2.2 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC22001A, CTPC22002B, 2974830, 2974835, 3050788, 3050792 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C3.3 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC33001A, CTPC33002B, 520-8292, B291-8885, 447-8572 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C4.2 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC42001A, CTPC42002B, 296-4784, 2964784, 2964689, 477-1358, 598-5827 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Merk | Yanmar |
|---|---|
| Producttype | Yanmar 4TNV98-94 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Yanmar 4TNV98-94 Aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Motormodel montage | Universeel voor Mitsubishi-dieselmotoren (S6R2 enz.) |
|---|---|
| Producttype | Mitsubishi S6R2 graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |