| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika metalowego VLV D7E |
|---|---|
| Numer OE | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D7E 7,1 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR, ładowarki i równiarki z napędem D7E |
| Stan | Zupełnie nowy, posiada certyfikaty ISO 9001 i TS16949 |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika metalowego VLV D7E |
|---|---|
| Numer OE | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D7E 7,1 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR, ładowarki i równiarki z napędem D7E |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika azbestowego VLV D7E |
|---|---|
| Numer OE | 20943389, 15011483, 15011490, 20459828, VOE20943389 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D7E 7,1 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC210B/EC240B/EC290B/EC290BLC, ładowarki i równiarki z napędem D7E |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Model produktu | Zestaw uszczelek do remontu silnika metalowego VLV D8K |
|---|---|
| Numer OE | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D8K 7,7 l/7,8 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC350D/EC380D/EC300D, ładowarki i wozidła napędzane silnikiem D8K |
| Stan | Zupełnie nowy, posiada certyfikaty ISO 9001 i TS16949 |
| Kompatybilny model silnika | DOOSAN D1146 |
|---|---|
| Model silnika | DOOSAN D1146 |
| Typ zestawu | Kompletny zestaw do remontu silnika |
| podstawowe komponenty | Uszczelki + Tłoki + Łożyska + Zawory + Tuleje cylindrowe |
| Norma materiałowa | Stal stopowa dopasowana do OEM / bez azbestu / węglik wolframu |
| Kompatybilny model silnika | Doosan DE12T/DE12TIS |
|---|---|
| Model silnika | Doosan DE12T/DE12TIS |
| Typ zestawu | Kompletny zestaw do remontu silnika |
| podstawowe komponenty | Uszczelki + Tłoki + Łożyska + Zawory + Tuleje cylindrowe |
| Norma materiałowa | Stal stopowa dopasowana do OEM / bez azbestu / węglik wolframu |
| Dopasowanie modelu silnika | Cum minut M11-0 |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek do remontu koparki Cum mins M11-0 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Kompatybilny model silnika | Doosan DE08 Azbest |
|---|---|
| Model silnika | Doosan DE08 |
| Typ zestawu | Kompletny zestaw do remontu silnika |
| podstawowe komponenty | Uszczelki + Tłoki + Łożyska + Zawory + Tuleje cylindrowe |
| Norma materiałowa | Stal stopowa dopasowana do OEM / bez azbestu / węglik wolframu |
| Model produktu | Zestaw uszczelek do remontu silnika VLV D5D Metal |
|---|---|
| Numer OE | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Dopasuj silnik | Silnik wysokoprężny VLV D5D |
| Aplikacja | Koparka VLV EC160B/EC180B, ładowarki z napędem D5D |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika VLV D5E |
|---|---|
| Numer OE | 613757010, 61-43165-00, 15143614, 02931740, VOE613757010 |
| Dopasuj silnik | Silnik wysokoprężny VLV D5E |
| Aplikacja | Koparka VLV EC210B/EC210D/EC240B, ładowarki z napędem D5E |
| Stan | Zupełnie nowy |